2. Polsko hodnocení hotelů
  3. Slezské vojvodství hodnocení ubytování k pronájmu
Slezské vojvodství Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• To Tu Dom Průměrné hodnocení: 10

„Velkou oplocenou zahradu ocenil pejsek. Na zahradě posezení s grilem. I když nám úplně nevyšlo počasí abychom si užili krásné okolí, i tak jsme se zabavili. Po stezce do lesa na procházku je to kousek. Dům vybaven kulecnikem, saunou. Dost prostoru pro více lidí. Kuchyň vybavená dostatečně, vše jsme měli k dispozici. Super.“

• Jordaszka Průměrné hodnocení: 10

„moderní a čisté prostory velice vstřícná obsluha, nic nebylo potíž výborná snídaně WiFi pokrytí (děti si nestěžovaly) parkování a nalezení ubytování bez potíží (cedule z hlavní cesty)“

• chillout w Rychwaldzie Průměrné hodnocení: 10

„Moc pěkný prostorný dům. Udržovaná zahrada. Vyžití pro děti - zařízený dětský pokoj s hračkami, i na zahradě spoustu hraček.“

• Apartamenty LENA 4 Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování dobré, super vana, vše bylo čisté .“

• „Výhodná lokalita, krásné a čisté pokoje. Nemělo to chybu.“

• Willowa 21 Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně výborná“

• „Blízkost centra a dopravy.“

• Pokoje gościnne WiP Průměrné hodnocení: 10

„Nádherné místo, nádherné pokoje, skvělý servis i personál! Radost se sem vracet...“

• XYZ eXtreme You Zen Průměrné hodnocení: 9

„Skvělé zázemí, příjemný personal, výborná snídaně, parkování v garáži pod hotelem, přímo u lanovky“

• Yellow Apartments - Free parking Průměrné hodnocení: 10

„Líbilo se mi čisto a cena apartmánů byla skvělá, vybavení bylo dostačující“