2. Egipt – opinie o hotelach
  3. South Sinai – opinie o hotelach
South Sinai Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Sharm El Sheikh, a w szczególności Aqua Blue Hotel to wspaniałe miejsce na spędzenie pięknych wakacji. Dostaliśmy pokój z ulepszeniem od wspaniałego zespołu recepcji. Restauracje są doskonałe z różnorodnymi posiłkami na śniadanie, lunch i kolację. Zespół animatorów jest świetny. Drinki były wspaniałe. Zdecydowanie wrócimy”

• „Generalnie mówiąc obsługa byla mila i pomocna. Hotel czysty tak jak i pokoje. Wrazie problemów na recepcji jest Madona ktora zawsze służy pomoca.”

• Amphoras Beach Ocena: 9

„Wszystko ok,obsługa bardzo pomocna, nie ma się do czego przyczepić,pokoje świeżutkie,wszystko nowiutenkie,polecam wyjazd budżetowy ale wszystko na bardzo dobrym poziomie”

• „Pobyt w hotelu bardzo udany. Posiłki all inclusive na 10😊przepyszne. Recepcja bardzo pomocna na 10😊pan Hicham I ALI..Czysto. Polecam te miejsce.”

• „Lokalizacja, plaża, hotel”

• „To jest mały kameralny hotel bardzo przyjazny dzieciom. Ma swoje minusy ale personel bardzo się stara ich poprawić. Z dużych plusów to: darmowy internet który dostaliśmy, powitalny 15 minutowy masaż oraz wcześniejsze zameldowanie i późniejsze wymeldowanie. Plusem też było: czysty duży pokój na parterze, fajne zjeżdżanie dla dorosłych i dla dzieci oraz bardzo fajny zadaszony plac zabaw gdzie dzieci mogą bawić się nawet w szczyt słońca. Też dodam że personel rozwiązywał wszystkie problemy które powstawały.”

• Kanabesh Village Ocena: 9

„Bardzo miły i pomocny personel, super lokalizacja”

• Amphoras Aqua Ocena: 7

„Ogolnie pobyt oceniam jako bardzo dobry. W tej cenie ciężko by było znaleźć coś w lepszym standardzie. Jedzenie trochę nudne ale zawsze każdy z nas coś dla siebie znalazł. Baseny te nie ogrzewane raczej dla bardziej wytrzymałych a ten mały ogrzewany nie był bardzo ciepły..”

• Jaz Sharm Dreams Ocena: 10

„Wieczorne animacje🤩🤩🤩”

• „Fantastyczna lokalizacja! Cisza, spokój, majestatyczne góry, wspaniała rafa koralowa. Wielkim atutem jest personel- wspaniali, serdeczni ludzie. Dobre drinki, jedzenie. Darmowy bus hotelowy do centrum miasteczka.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie South Sinai