2. Сърбия отзиви за хотели
  3. Srem Region отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
Srem Region Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• B&B Posejdon Оценка от отзивите: 9

„Толкова много ни хареса, че удължихме престоя си. Изключително живописно място, по средата на пътя Любляна- София, открихме го случайно, но вече правим планове да отидем специално там за по-дълго. Млад усмихнат и трудолюбив персонал, изключително любезни и симпатични. Храната в ресторанта -отлична, предлага се прясна риба, супи, традиционна местна кухня. Всички удобства, като безплатен паркинг, непосредствено до пешеходна и спортна алея покрай река Сава, центърът на града е съвсем наблизо.“

• B&B Posejdon Оценка от отзивите: 9

„Хубаво хотелче, вкусна храна, чудесно място за междинна почивка при пътуване от и до Германия.“

• B&B Passage Оценка от отзивите: 9

„Перфектна локация, чисто, удобно! Настаниха ни и след 00.00 часа, след като се обадихме че ще закъснеем“

• B&B Posejdon Оценка от отзивите: 10

„Хотела е чист, топъл на удобно място със собствен паркинг. Намира се направо в реката. Забавно и романтично. Персонала е от прекрасни млади хора, усмихнати, възпитани, грижовни. Храната и на вечеря и на закуска беше превъзходна. Бихме отседнали там отново с удоволствие.“

• Che Private Rooms Banovci Оценка от отзивите: 10

„Мястото е изключително приятно, просторно и чисто.Ние ползвахме реално цялата къща,защото бяхме наели 2 от трите стай на първият етаж.Бих го ползвала винаги когато имам минаване през Белград.“

• B&B Posejdon Оценка от отзивите: 10

„Удобно местоположение, фантастична гледка от терасата към реката. Безплатен паркинг. Удобни легла и възглавници. В ресторанта - много, много вкусна храна! Благодарим на момчето на рецепция - усмихнат и приветлив!“

• Che Private Rooms Banovci Оценка от отзивите: 10

„Намира се съвсем близо до магистралата. Има собствен паркинг. Чисто, уютно, лесна комуникация със собствениците. Има външен двор с маса за кафе и закуски. Ще се върнем отново.“

• Rooms Milin Lagum Оценка от отзивите: 10

„Милото отношение на собственичката, която направи чудесна вечеря.“

• PB Urban Garden Villa Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно място. Бяхме семейства с 4 деца, изключително удобна локация, безупречна чистота, удобни легла и завивки и голямото бижу просторна градина с веранда и кътчета за отмор, а за децата място за игри. Препоръчвам на 100% , а Петър изключително отзивчив и готин! Пак бихме отседнали там.“

• Vila Hit Оценка от отзивите: 7

„Удобна и чиста стая.“