2. Austria – opinie o hotelach
  3. Styria – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Styria Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Gösserhof Ocena: 10

„Wspaniałe miejsce na nocleg tranzytowy do Włoch. Bardzo cicho, wygodnie i czysto. Parking przestronny. Możliwość przyjazdu dosłownie o każdej porze. Właściciel Duszan to super człowiek. Stara się rozmawiać z każdym z gości w jego własnym języku. Spaliśmy w obiekcie w drodze tam i z powrotem. Pan dał nam ten sam pokój żebyśmy się czuli jak u siebie :) Obiekt godny polecenia.”

• „Pokój przestronny, czysty i w bardzo dobrej lokalizacji (blisko starówki i głównych atrakcji) Dobre śniadanie dostępne na miejscu. Wyposażenie w pokoju wszystko to co potrzeba na jedną noc. Parking podziemny dostępny za dodatkową opłatą blisko hotelu.”

• „Dobry kontakt z obiektem,czysty i wygodny pokój z łazienką . Śniadanie skromne,ale smaczne”

• „Przemiła Pani właścicielka. Doskonała lokalizacja na przystanek w drodze z / do Włoch. Piękna okolica, dlatego warto tutaj zostać nawet na dłużej. Polecam w szczególności rodzinom z dziećmi ze względu na tor saneczkowy oraz duży plac zabaw w okolicy.”

• „Nocleg w trasie. Na miejscu zastaliśmy wszystko, co potrzebne do odpoczynku na jedną noc.”

• „Bardzo wygodny check in gdy przyjeżdżasz w nocy. Można skorzystać z samoobsługowej lodówki przy recepcji. Pamiętajcie, aby rano się rozliczyć. Dobry, duży parking, wygodne łóżka, czysto, Wifi, dogodny dojazd z autostrady, śniadanie klasyczne dla usług hotelowych w Austrii czy Niemczech. Miejsce do powtórzenia przy kolejnych podrożach do Włoch. Po śniadaniu zachęcam do 2-3 godzinnych odwiedzin Starego Miasta Graz.”

• „schludny pokój o dobrym rozkładzie, b. przyjemny taras z ładnym widokiem, fajna restauracja na dole, miły, pomocny personel”

• Gästehaus Bischof Ocena: 10

„Polecam wszystkim, którzy chcą odpocząć w malowniczych Górach w szczególności rodzinom z dziećmi. Nasze maluchy miały co robić;) Zwierzę natura i mili gospodarze.”

• „Widok z okna, duży, przestronny pokój”

• Gasthof "zur Bahn" Ocena: 10

„Bardzo przyjazny personel, wspaniałe śniadanie, doskonałe warunki do wypoczynku w trakcie podróży, czystość i spokój.”