2. Vietnam hodnocení hotelů
  3. Thua Thien - Hue hodnocení hotelů
Thua Thien - Hue Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Son Ca Motel Průměrné hodnocení: 10

„Krásný, prostorný a čistý pokoj i koupelna, nejhezčí ubytování, na kterém jsme v této cenové relaci ve Vietnamu byli. Skvělá lokalita ve starém městě.“

• Thanh Lich Royal Boutique Průměrné hodnocení: 10

„Vyborna rozsahla komunikace. Mile privitani a profesionalni check-in. Prostorny vsestranne vybaveny pokoj. Moznost uschovy zavazadel pred/po pobytu. Velkolepa snidane (pestrosti vyberem...).“

• Dong Hai Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Je to vynikající hotel na skvělém místě, které spojuje výhody bydlení ve městě a pobytu u moře. Přes den můžete obdivovat památky (do centra Hue se dá pohodlně dostat autobusem) a večer se koupat na liduprázdné pláži, ke které je to jen 10 minut pěšky (hotel nabízí i půjčení kol zdarma, ale to jsme nevyužili). V okolí je spousta restaurací od pouličního jídla po rybí speciality na pláži. Pokoje jsou pohodlné a velmi čisté, náš měl balkon se spoustou květin a krásným výhledem na tichou ulici. A hlavně majitel Dustin je neuvěřitelně milý a ochotný, pomůže s každým problémem a odpoví na všechny otázky.“

• Đức Lộc 2 Hotel Průměrné hodnocení: 5

„Rychlé ubytování na poslední chvíli, klidný pokoj“

• New World Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Moc milá hostitelka, cítili jsme se jako doma. Pokoje jsou menší, ale útulné a čisté. V ubytování byla příjemná atmosféra.“

• „Nejlepsi snidane.“

• Hue Serene Palace Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Parádní obsluha. Moc příjemná“

• Amy 2 Hostel Hue Průměrné hodnocení: 8

„Skvělá poloha v centru města, ochotný personál, který uměl dobře anglicky a dal nám tipy, co dělat v Hue, výborná snídaně. V pokoji byly dvě koupelny a ještě jedna na chodbě, takže se netvořily fronty.“

• Lum Dong Tien Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Památky, výlety po okolí. Ochota v poskytování služeb“

• Bonjour Hostel Průměrné hodnocení: 9

„Velice milá a ochotná recepční. I když byt hotel situován v centru, v hotelu byl klid. V blízkosti mnoho restaurací. Pokoj odpovídal vybrané cenové relaci. Poskytli nám dřívější check bez příplatku. Veškerý potřebný servis na místě.“