2. Wietnam – opinie o hotelach
  3. Thua Thien - Hue – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Thua Thien - Hue Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Przemiła Pani właścicielka! Obiekt w dobrej lokalizacji. Polecamy.”

• „Bardzo pomocni właściciele. Zaproponowali zwiedzanie okolicy dostosowane do moich planów podróży. Pyszną kawa i inne napoje można wypić na miejscu. Bardzo ładnie urzadzone miejsce. Zostałam miło powitana i porzegnana. Atmosfera jak w domu! Bardzo polecam to miejsce!”

• „Miłe przyjecie i właściciele. Wszystko było super czyste i przytulne! Standa4d bardzo wysoki! Duża łazienka i przestrzeń wspólna do zrobienia sobie herbaty etc. Jest parking dla motocyklow. Dzięki temu że jest w uliczce nie słychać samochodów ani zgiełku miasta. 20 min do imperial city na nogach, niedaleko VP bankomat.”

• „Pokój był czysty i wygodny, a personel bardzo życzliwy i pomocny. Dziękujemy bardzo za pobyt i polecamy z całego serca!”

• SOLEIL BOUTIQUE Ocena: 6

„Lokalizacja- blisko najważniejszego punktu wyprawy. Czysto w pokoju, dobry internet.”

• Trầm Homestay Ocena: 5

„Sam bungalowe/domek,który wynajęliśmy był bardzo fajny (czysto, klimatyzacja, wiatrak, małe ręczniki, suszarka do włosów, dwie butelki wody- dobre udogodnienia) jak i otoczenie klimatyczne, coś więcej niż zwykły hotelowy pokój.”

• Neko Homestay Hue Ocena: 10

„Ładny, dobrze urządzony apartament z pełnym wyposażeniem. Idealny dla 1 osoby. Dobrze skomunikowany z centrum.”

• Tâm Homestay Ocena: 10

„Wspaniały pobyt, świetny właściciel! Lokalizacja, śniadania! Wszystko - jeśli dałoby radę - powtórzyłabym 🫶”

• „Pokój nowoczesny, świeżo po remoncie. Okolica bardzo spokojna, jednak wszędzie jest blisko. Sam bardzo nam pomogła. Zwłaszcza jeśli chodzi o transport, gdyż mieliśmy problem z odbiorem z innego miasta, który Sam na odległość załatwiła błyskawicznie, nie musieliśmy się o nic martwić. Naprawdę wypoczęliśmy :)”

• Guest House Maika Ocena: 10

„Hotel położony w centrum ale w bocznej uliczce więc w nocy jest cicho. Przyjazny personel który jest obecny cały czas na miejscu.”