2. Ιταλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Τοσκάνη κριτικές B&B και πανδοχείων
Τοσκάνη Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Gianburrasca Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ καλό κατάλυμα για τα λεφτά του..Λίγο μακριά από το κέντρο αλλά σχετικά καλή συγκοινωνία..Ο κ.Andrea πολύ φιλόξενος και βοηθητικός μας περίμενε μέχρι 1:00 το βράδυ για να κάνουμε check-in αφού είχαμε αργήσει.Το προτείνω»

• La Residenza del Proconsolo Βαθμολογία σχολίων: 1

«Μόνο η τοποθεσία»

• A Teatro Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ήταν σε πολύ καλή τοποθεσία. Το δωμάτιο ήταν άνετο και πολύ καθαρό. Γύρω στα δέκα λεπτά από την κεντρική πλατεία της πόλης και άλλο τόσο από το ποτάμι.»

• Villa Tuscany Siena Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το πρωινό, όπου όλα ήταν σπιτικά και πεντανόστιμα.»

• Il Viaggiator Leggero Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό. Το δωμάτιο πεντακάθαρο. Μπορέσαμε να αφήσουμε τα πράγματά μας στο δωμάτιο για περισσότερες ώρες την ημέρα του check-out, κρατώντας τα κλειδιά, χωρίς επιπλέον χρέωση!»

• Locanda San Lorenzo Βαθμολογία σχολίων: 1

«εξαιρετική τοποθεσία δίπλα στο κέντρο της πόλης»

• Canto dei Servi Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τοποθεσία και άνετο δωμάτιο»

• VIA NALDINI n 61 Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ο οικοδεσπότης είναι καταπληκτικός Μάλιστα επειδή ξέχασα την ταυτότητα μου έκανε όλες τις απαραίτητες ενέργειες μέσα στα επόμενα λεπτά αφού μιλήσαμε στο τηλ Ευχαριστώ για μια ακόμη φορά»

• Dimora Altemura Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το δωμάτιο άνετο και καθαρό, το chek in εύκολο με λεπτομερείς οδηγίες από τις πολύ φιλόξενες ιδιοκτήτριες Τζούλια και Γκράτσια. Η τοποθεσία ήταν πολύ βολική, πολύ κοντά με τα πόδια από τον σταθμό και λίγο έξω από τα τείχη της πόλης με γρήγορη πρόσβαση στο κέντρο της.»

• Corte Dei Folletti Βαθμολογία σχολίων: 8

«Εύκολο check in και parking»