3. Valencia Community – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Valencia Community Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszędzie blisko , możliwość zostawienia bagażu po zakończonej dobie , miła i pomocna obsługa”

• Barraca Suites Ocena: 5

„Lokalizacja, plaża od razu za rogiem, wielkość pokoju, prywatna łazienka”

• Hostal Loreto Ocena: 7

„Lokalizacja + łazienka (odnowiona) + telewizor”

• Casa del Patriarca Ocena: 10

„Miejsce”

• pension mexico Ocena: 9

„Pomocny personel, czystość, lokalizacja”

• „Hotel w świetnej lokalizacji, w samym Centrum, ale jednocześnie w nocy w pokoju nie było głośno. Pokój urządzony w prosty sposób, ale bardzo funkcjonalnie - łóżka bardzo wygodne, zarówno materac, jak i poduszka - bardzo dobrze spaliśmy po męczącym dniu. Pokój oraz łazienka są bardzo czyste, wszystko wygląda jak nowe. Wejście schodami tylko na pierwszy poziom, potem na kolejne piętra jest już winda. W hotelu serwowane jest śniadanie - do wyboru kawa, herbata, soki, bagietka/grzanka z dodatkami (pomidory, szynka, ser, konfitura), croissant i jogurt z musli - wszystko pyszne, bardzo miły początek dnia. Hotel prowadzony jest przez małżeństwo, bardzo życzliwych młodych ludzi. Właściciel Cristian jest fantastyczny - bardzo pomocny w każdym problemie i służy poradą odnośnie miejsc do zwiedzania, restauracji, komunikacji w mieście itp. My nie korzystaliśmy z samochodu, ale otrzymałam informację, że hotel ma podpisaną umowę z pobliskim parkingiem i tam można zostawić samochód w cenie 11 euro/za dzień. Jeśli masz samolot z samego rana lub wyjeżdżasz późnym wieczorem, nie wahaj się poprosić właścicieli o możliwość pozostawienia bagażu - nie ma z tym żadnego problemu, właściciele są na prawdę bardzo życzliwi i w każdej sytuacji gotowi pomóc swoim gościom. Czuliśmy się tam bardzo dobrze, jesteś traktowany jak dobry znajomy, a nie przypadkowy gość. Ja i mój syn Jakub bardzo dziękujemy Wam za miły pobyt i z przyjemnością odwiedzimy Was ponownie. Mam nadzieję do zobaczenia jeszcze wile razy :)”

• Hostal Meseguer Ocena: 5

„lodówka z napojami w recepcji, lokalizacja, sprawna klimatyzacja, winda w budynku. Ciężko było wziąć prysznic, zbyt gorąca woda.”

• „Pokój bardzo czysty, wygodny, codziennie wymieniane ręczniki.”

• „Piękny widok, fajny apartament, bardzo miły właściciel”

• „Lokalizja, czyste pokoje”