Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Spānija - viesnīcu atsauksmes
  3. Reģiona Valensija brīvdienu naktsmītņu atsauksmes
Valensija Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par brīvdienu naktsmītnēm

Jaunākās atsauksmes

• SingularStays Roger de Flor Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Ļoti kluss, tīrs, skaists dzīvoklis. Izcila terase“

• Playa y Montaña Faura-Valencia Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Viss ļoti patika. Saimnieks ļoti sirsnīgs, draudzīgs un centās mūsu palikšanu padarīt maksimāli ērtu un patīkamu. Carlos it kā nerunāja angliski, bet ar Whatsapp un pamatfrāzēm klātienē abpusēji sapratām visu nepieciešamo. Dzīvoklis bija ļoti ērts, tīrs un aprīkots ar visu nepieciešamo, tostarp bija nodrošināti labi dzeramā ūdens krājumi, mazliet pārtikas, higiēnas līdzekļi, viss nepieciešamais veļas mazgāšanai, gatavošanai. Kaimiņi arī draudzīgi, sveicinājās un piecieta mūsu vēlo atgriešanos un patrokšņošanu. Jauks skats no viesistabas un terases. Faura ir ļoti mierīgs ciems, ir kur pastaigāties ar ģimeni un bērniem tuvumā ir arī rotaļu laukums. Pāris minūšu attālumā ir arī pārtikas veikals. Padsmit minūšu laikā varējām aizbraukt uz skaistu, sakoptu pludmali Sagunt, ja dikti vajag, tad Sagunt ir arī aptieka, kurā strādā arī svētdienās, arī lielie veikali ir tur - nav nepieciešamības doties uz Valenciju. Tuvumā ir arī iespaidīgā Sagunt pils un netālu arī Sv.Jāzepa alas ar Eiropā garāko pazemes laivojamo upi un citas skaistas vietas. Valencija un arī lidosta pusstudas brauciena attalumā. Vienmēr ļoti tuvu atradās vieta, kur nolikt auto. Mums ļoti patika pēc dienas izbraukumiem atgriezties klusajā, apelsīnu lauku ieskautajā Faurā. Noteikti iesaku palikšanu šajā naktsmītnē.“

• Villas Moraig Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Ērts dzīvokļa izkārtojums- 3 istabas, viena ar atsevišķu vannasistabu, liela viesistaba, ērta virtuve. Kluss un mierīgs rajons, ir vieta, kur novietot auto. Apartamentiem ir pieeja baseinam, pārsimts metru attālumā.“

• VLC - Preciosos Apartamentos en el Carmen Viesu sniegtais vērtējums: 5

„Izcila atrašanās vieta - gandrīz blakus Mercat Central de València, visi ievērojamākie apskates objekti, viss ērti un viegli sasniedzams, praktiski nav jāizmanto transports. Blakus ir veikali, kafejnīcas. Dzīvīga, rosīga ieliņa, labs noskaņojums.“

• „location“

• „Bija viss nepieciešamais“

• SohoSuites Villavieja Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Man viss patika.“

• Planta baja a 50 metros de la playa Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Labs televizors.“

• Total Valencia Torres de Quart Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Labs pilsētas rajons, laba māja. Liela terase,kur var sauļoties,ēst un atpūsties. Dzīvoklī viss tīrs un jauns. Gulta ērta,spilveni mums arī patika. No virtuves gan mēs izmantojām tikai ledusskapi vīna atdzesēšanai un glāzes. Turpat blakus ir pārtikas veikals un visapkārt dažādas ēstuves.“

• SUNSET WAVES luxury apartment Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Viss bija pasakaini :)“