Via Francigena Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Giulia Ocena: 10

„Pyszne śniadanie”

• „Przyjechaliśmy na jedną noc, Villa nas oczarowała. Pomimo bardzo późnej pory nie było problemu z dostaniem się do środka otrzymaliśmy szczegółową instrukcję jak otworzyć drzwi a w recepcji czekały na nas klucze. Pokoje bardzo ładne absolutna cisza komfortowo i wygodnie. Rano dobre śniadanie w ogrodzie wspaniała atmosfera. Willa przepiękna obsługa oprowadziła nas po obiekcie w tym po sali balowej ozdobionej freskami malowanymi przez uczniów Michała Anioła - niesamowite.”

• „Śniadanie fantastyczne. Perfekcyjnie przygotowane. Bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam. Chętnie powrócimy w te strony Italii.”

• Hotel Sylvia Ocena: 10

„Miła, cicha okolica. Bardzo przyjemny hotel, blisko do morza. Fajna baza wypadowa do zobaczenia cinque terre, Spezii czi Pizy. Kiepsko z miejscami parkingowymi - ale jest to też w opisie obiektu.”

• „w hotelu spędziłem 3 noce w podróży służbowej, moim zdaniem hotel dobry na kilka nocy, lokalizacja super, kilka kroków do stacji kolejowej, w ok. pół godziny jesteś przy katedrze turyńskiej, niedaleko też do innych znanych miejsc/zabytków, personel miły i pomocny, śniadania OK bo jest jajecznica ;)”

• Tenuta Sant'Ilario Ocena: 10

„Wszystko, przepiękne miejsce, bardzo miła obsługa, jedzenie i wino pyszne!”

• „Śniadanie bardzo dobre na ciepło i zimno. .pokoj super czysty. Blisko do centrum. Obok hotelu białe linie parking za darmo. 50 km Morze. Ładna miejscowość”

• Villa Del Sole Ocena: 10

„Idealnie spędzony czas. Przepiękne miejsce z niesamowitym widokiem. Pyszne śniadania. W pokoju bardzo czysto, dostępny czajnik, herbata, tv z netfixem. Niczego nam nie brakowało. Zadbany basen oraz cały ogród. Dodatkowym atutem były akurat w tym okresie kwitnące kwiaty, które rozsiewały bajeczny zapach. Wlaściciel Roberto przywitał nas bardzo ciepło i od razu poczuliśmy się jak w domu. Na początek otrzymalismy mały poczęstunek. Roberto udzielił nam wiele porad na temat różnych atrakcji, które możemy zrobić w okolicy. Musisz odwiedzić to miejsce !!! Polecam 🖤”

• „Piękny widok, basen codziennie sprzątany i dużo leżaków z parasolami, dwa ekspresy do kawy, zmywarka, stół z krzesłami z rattanu przed apartamentem, przesympatyczne właścicielki i bardzo pomocne, czysto.”

• Savoy Hotel Ocena: 9

„Badzo smaczna kawa.”