2. Austria – opinie o hotelach
  3. Wiedeń (kraj związkowy) – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Wiedeń (kraj związkowy) Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Apartament piękny, czysty, bardzo przestronny, czteroosobowa rodzina miała mnóstwo miejsca, duży plus za dwie toalety, pełne wyposażenie, lokalizacja doskonała cicha i spokojna okolica tuż obok tetniacego życiem starego miasta co nam się bardzo podobało, mogliśmy też liczyć na pełną pomoc obsługi apartamentu w dotarciu do obiektu ze stacji PKP bardzo szczegółowo wskazano nam trasę, bardzo polecam ten apartament”

• „Miejsce super nawet dla 9 osob, pod warunkiem ze potrafia sie dogadać co łazienki. Jest jedna łazienka wraz z toaleta. Gospodarz miły, dostepny i pomocny. Pomimo Wiednia pokazał darmowe miejsce parkingowe. So centrum - 40 min jeśli obierasz opcje tramwaj + metro. 900m jest Sbahn - do centrum 20 minut”

• „Lokalizacja jest bardzo dobra, to duży atut Komfortowe są duże apartamenty- pozwalające wydzielić część odpoczynkową od części gdzie je się posiłki- to bardzo wygodne”

• „Bardzo dobra lokalizacja, wygodne łóżka, czysto. Bardzo obawiałam się zameldowania, szczególniewejscia za pomocą karty (nie miałam kredytowej, tylko debetową), nigdy wcześniej nie korzystałam z takiej opcji, ale poszło sprawnie.”

• „Bardzo dobra lokalizacja, blisko metra, ładna okolica, obok parku. Duża i ładna łazienka. Kuchnia z podstawowym wyposażeniem, łóżko duże i wygodne. Sporo miejsca do przechowywania na dłuższe pobyty. W budynku jest winda.”

• „Lokalizacja hotelu bardzo dobra, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra U1 - bezpośredni dojazd do centrum. Pokoje bardzo dobrze wyposażone. Żałuję, że w pokoju 2-osobowym było dostępne jedno krzesło ale na prośbę zostało dostarczone. Śniadania smaczne, urozmaicone.”

• 24Hours-Apartment Ocena: 10

„Blisko do przystanku autobusowego 😀 w bardzo dobrej okolicy 😀”

• Angeli Room Oasis Ocena: 10

„- kontakt z właścicielem obiektu - sprawne zameldowanie i wymeldowanie - cicha okolica - czysta, zadbana przestrzeń - blisko do przystanków komunikacji miejskiej”

• Apartment 1080 Ocena: 5

„Super radość dla młodzieży było podświetlane łóżko na antresoli 😀🥰 ale to tylko tyle z pozytywów...”

• „czystość pokoju”