2. Serbia – opinie o hotelach
  3. Central Serbia – opinie o hotelach
  4. Zaovine – opinie o hotelu
Serbia Zaovine Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bez wątpienia najlepszy pobyt w czasie całej mojej podróży po Serbii. Nie tylko ze względu na piękne położenie i wyjątkowe okoliczności przyrody, ale też z powodu niepowtarzalnego klimatu jaki panował w tej małej chatce z widokiem na jezioro. Było tu wszystko czego potrzebowałem - cisza, spokój, widoki i przytulny domek ogrzewany piecykiem na drewno. Kontakt z gospodarzem był bezproblemowy, dojazd i znalezienie miejsca również nie powodowało żadnych trudności. Z przyjemnością wróciłbym jeszcze na kilka dni by móc dalej rozkoszować się tą piękną okolicą!”

• „Piękne miejsce ❤️ Apartament w pełni wyposażony, cudowny widok z tarasu, super sympatyczni gospodarze i pyszne jedzonko w restauracji ☺️”

• BRVNARA MILA Ocena: 9,8

„Wszystko ok. Domek zadbany, wyposażony we wszystkie niezbędne rzeczy, ładnie położny.Proszę uaktualnić dokładny adres na booking aby można było łatwo i sprawnie dotrzeć do celu.”

• „Super gościnny gospodarz. Pani wyszła po nas kiedy nie mogliśmy trafić. Super lokalizacja blisko jeziora. W apartamencie czysto i wszystko dostępne. Duży balkon.”

• „Cudowny widok i restauracja serwująca bardzo dobrej jakości jedzenie.”

• „Śniadanie - do wyboru z karty w restauracji, bardzo dobre, duże porcje. Lokalizacja - blisko jeziora spacerkiem 5 minut; odludzie, także błoga cisza i spokój mimo tego, że byliśmy w szczycie sezonu (połowa sierpnia). Cudowne widoki z tarasu. Dla szukających relaksu - świetna sprawa. Obsługa bardzo miła. Nie chciałam stamtąd wyjeżdżać.”

• „Cudowny pobyt, przepiękny domek, który ma absolutnie wszystko, czego potrzeba. Urządzony pięknie, z wielkim gustem i wyczuciem. Cudowne otoczenie, piekne widoki, cisza, śpiew ptaków..nie chciałam wyjeżdżać..absolutnie w moim sercu❤️🥰 Wrócimy na pewno”

• „Przecudowne widoki. Apartament,który mieliśmy, miał balkon z widokiem na jezioro. Cisza i spokój, idealne miejsce żeby odpocząć od ludzi. Bardzo pomocna właścicielka. Do czystości i komfortu apartamentu nie mam żadnych pretensji. Wszystko było super.”

• „Domek jest położony w Parku Narodowym Tara z pięknym widokiem na jezioro. Świetny punkt wypadowy do zwiedzania atrakcji parku. Nieogrodzony kompleks stanowi kilka domków, miejsce na grill, ognisko (zadaszone) i parking. Lokalizacja jest bardzo dobra, cena jest ok. Właścicielka bardzo pomocna, rozmowna, miła.”

• „Śniadanie było bardzo świeże i dobre. Lokalne potrawy pyszne i porcje konkretne (jak ktoś ma ochotę, można skończyć później po zabraniu do pokoju). Widoki z apartamentu i restauracji przepiękne. Jak ktoś lubi przyrodę, okolice parku Tara na wyciągnięcie ręki (tylko dla turystów z autem - inaczej odległości spore).”

15 najlepszych hoteli w mieście Zaovine