2. Comentarii despre hoteluri în Slovenia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Piran
Slovenia Piran Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• MHOUSE Scor din comentarii: 9,2

„De recomandat un apartament foarte, foarte curat, utilat cu tot ce este nevoie și într-o locație foarte centrala și disponibila cu mașina în apropiere pentru a descărca bagajele. Ce-i drept un apartament mic ca și spațiu însă cu gust amenajat, cu un Tv cu ecran foarte mare, modern cu Internet, Netflix, Cablu.etc. O gazda foarte prietenoasă și atenta fata de clienți pentru a rezolva imediat orice neplăcere, astfel că este de apreciat.”

• Appartamento incantevole: Piran-Pirano. Scor din comentarii: 9,2

„Totul este la superlativ. Apartamentul cochet, primitor, utilat modern, dotat cu tot ce ai nevoie pentru un sejur cu familia, situat in centrul orasului, aproape de toate atractiile turistice. Raportul calitate-pret se confirma. Este perfect pentru o vacanta in Piran.”

• GG art apartments II Scor din comentarii: 9

„Curat, locația cochetă A fost un concediu relaxant intr-o locație frumoasă. Echilibru între calitate-preț. Un plus neașteptat al locației: gazda ne-a ajutat cu orice am avut nevoie!!🤗”

• Guest House Rosemary Scor din comentarii: 9,3

„Poziționată chiar in centrul vechi !”

• Apartmani DA Scor din comentarii: 8,7

„Foarte aproape de toate obiectivele din Piran.”

• Apartments Pia Scor din comentarii: 9,4

„Foarte curat, bine dotat si aranjat cu tot ceea ce ai nevoie, camera spatioasa, multa atentie la detalii, salteau foarte comoda si, nu in ultimul rand, foarte liniste. Pozitionarea buna, la 3-5 minute de mers pe jos de piata centrala. Gazdele foarte serviabile, prietenosi si mereu dispusi sa ne ajute cu orice aveam nevoie. Recomand.👍”

Cele mai bune 30 case de vacanță din Piran

pe baza a 20.788 comentarii pentru case de vacanță pe Booking.com