2. Slovensko hodnocení hotelů

8,7

7,5

8,3

• Hodnocení napsáno: 15. dubna 2024

Určitě přijedeme i příště ale bylo by dobré podat hostů více informaci o hotelu a areálu.
    • Pokoj Deluxe

Na hotelů s takovou vysokou úrovní nám chyběla na pokoji lednička. A župany bývají zpravidla součástí pokoje pokud je v hotelů bazén. Pokud tyto služby nejsou v ceně měl by hotel o tom informovat hosty. Při ubytování na recepci jsme od pani recepční nedostali žádné informace o pobytu ani o možnosti stravování. Kde se podává snídaně jsme si museli zjistit samy a také kde je Bazen a provozní doba. Ani nám nebyl nabídnut plánek hotel ten jsme si museli na recepci vyžádat. Příště už bude možná pani recepční ochotnější.. Pokazilo to náš první dojem na váš hotel.

Snídaně a celkově jídlo bylo na vysoké úrovni. Zázemí pro všechny návštěvníky výborné.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 7. března 2024

celková spokojenost
    • Pokoj Deluxe

Příchod na snídani přes turnikety budiž, ale karta od pokoje nereagovala na průjezd kočárkem, takže jsme ho museli přenášet přes zábranu, neboť tu nebyl žádný personál. Chodit s táckem na jídlo a ještě jej po jídle odnášet by asi nemělo u úrovně hotelu tohoto typu.

Bezproblémové parkování, velký pokoj, snídaně dobrá, blízkost jezdeckého areálu, krásné dětské hřiště.

• Hodnocení napsáno: 16. října 2023

• Pokoj Deluxe

Výborné jídlo, skvělé ubytování, bezproblémové parkování - dobré zázemí pro firemní akce. Sportoviště posoudit nedokážu, protože jsem je nestihla využít.

• Hodnocení napsáno: 4. září 2023

Pobyt výborný. nevyužívate svoj potenciál...
    • Rodinný pokoj s terasou

Prístup k informáciam o Vašom zariadení, aké sú možnosti zábavy, atrakcí, konaní zaujímavých akcií...

fitnes,

• Hodnocení napsáno: 10. srpna 2023

• Rodinný pokoj s terasou

Slečna na recepci , černé džiny a tenisky absolutně nevhodné

Prostredi

• Hodnocení napsáno: 16. července 2023

Rozmanitost sportovních aktivit

• Hodnocení napsáno: 18. června 2023

• Pokoj Deluxe

cena vyšší, sprcha jen na zdi, špinavý koberec na pokoji

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 5. června 2023

Čistota, pohodlná postel

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 10. května 2023

• Pokoj Deluxe

Umyjte okna, jinak bylo vše ok.

Snídaně byla dobrá - nad očekávání. Bazén super. Poměr cena /výkon super. Krásné dětské hřiště.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 14. října 2022

Úžasná masáž

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 13. října 2022

• Apartmá Junior

V areálu jsem byla pracovně, takže jsem nestihla využít nabízené služby, kromě ubytování a snídaně - obojí vynikající. Krásné prostředí, v pokoji čisto, luxusní vybavení - což odpovídalo ceně. Z tohoto pohledu max. spokojenost. A ocenila jsem především bezproblémové parkování.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 14. července 2022

• Apartmá Junior

Očekával bych kvalitnější personál, který ví co dělá. V hotelu jsme byli už podruhé a opět cca 20 min check-in na recepci. Na recepci od gymu nevěděli podat základní informace. Za cenu pokojů bych očekával i update na smart TV a zapojení moderních technologií.

Velmi hezké prostředí a umístění hotelu. Celkově je tam opravdu vše vyplnění víkendového programu.

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 12. května 2022

• Pokoj Deluxe

Množství a ochota personálu , profesionalita personálu, je vidět, že personál nestíhá .

velké pokoje dobře vybavené, celý hotel je zajímavě a kvalitně postavený , původní myšlenka proč vznikl tento hotel a celý areál je skvělá .

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 8. května 2022

přemrštěné ceny

hotel, blízkost jezdeckého arealu

Termínem pobytu byl květen 2022

• Hodnocení napsáno: 2. května 2022

Byli jsme spokojeni, určitě doporučíme.
    • Rodinný pokoj s terasou

Za čtyři dny pobytu nevyměněné ručníky. Nedoplněné mýdlo.

Snídaně byla skvělá. Prostředí nádherné. Personál ochotný.

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 30. října 2023

3,0
    Za nás už příště ne...
    • Pokoj Deluxe

Drobnosti typu chybějící sprchový gel, spousta zaschlých skvrn na koberci, špinavé a odřené stěny v pokoji by se daly teoreticky omluvit. Co ale omluvit nelze, je celkové chování personálu, na základě kterého jsme se rozhodli opustit ubytování dříve, než jsme měli původně v plánu. Nikdo vás nepozdraví (výjimkou byla recepce), nikdo se neusměje, člověk má pocit, že je spíše na obtíž. Nikoho ani nezajímalo, jestli se nám pobyt líbil, proč odjíždíme dříve. Kdybychom personál neupozornili, že jsme měli i útratu v restauraci na pokojový účet, tak by nám snad ani nic neúčtovali. Příchod do hlavní restaurace na snídani přes turnikety jsme ještě opravdu nikde neviděli, ale budiž. Výběr jídla byl v pořádku, ale rozhodně nečekejte, že by vás někdo z personálu pozdravil či se na vás jen usmál. Hlavním tématem mezi příslušnými "dámami" bylo především pomlouvání vedoucích. Co jsme rovněž ještě nikde v ubytování této kategorie neviděli, je způsob stolování. Chodit s táckem na jídlo a ještě jej po jídle odnášet nám sedí spíše na školní jídelnu než na restauraci hotelu tohoto typu. Wellness, respektive auqucentrum, opět velmi "milá" obsluha, která po zjištění, že jsme hoteloví hosté, najednou nemohla najít dostatečný počet ručníku. Nakonec to skončilo s vysvětlením, že ručníky ještě nedorazily ze sušárny a ať si zajdeme pro ručníky do pokoje. To, že by se někdo omluvil, ale nečekejte, spíše má člověk pocit, že je to vlastně jeho chyba. Stejně tak překvapení na recepci, že chceme doplnit ručníky na pokoj, protože v aquacentru žádné nejsou. Co by člověk očekával od kategorie tohoto hotelu je minibar na pokoji, vybavení do wellness - ručníky, župany,... Nicméně nutno podotknout, že při rezervaci jsme dostali přesný výčet vybavení a služeb, a že toto nebylo její součástí.

Rozsáhlý hotelový komplex s možností velkého vyžití (bazén, fitness, velké dětské hřiště, kino, dětský koutek,...). Super byla rovněž restaurace APANI s profesionální a milou obsluhou a skvělým výběrem asijského jídla - zde jsme se cítili opravdu skvěle.

• Hodnocení napsáno: 3. září 2023

• Rodinný pokoj s terasou

Moderní velký hotel, úžasné snídaně, velmi pohodlné postele. Přízemí a terasa na zahradu bylo moc fajn.

• Hodnocení napsáno: 25. srpna 2023

Prostredi, bazeny

• Hodnocení napsáno: 11. dubna 2022

1,0
    Strašná úroveň služeb
    • Pokoj Deluxe

Služby dvouhvezdičkového hotelu za ceny 5*. Ačkoli je areál pěkný a je zde spoustu aktivit, tak neexistující služby a neschopný personál vám pobyt pěkně znepříjemní. Dopředu jsem nahlásila potravinové alergie, byla jsem ujistena, že bude na výběr a všude budou uvedeny alergeny. Na výběr ke snídani vůbec nic nebylo a jediné, co by se dalo jist (pečivo) alergeny uvedeny nema, přestože je to jasná povinnost. Personal se mi ještě vysmal a hádal se se mnou, že má k dispozici pouze obecné alergeny od 1-12 a ne složení, přestožena to existuje jednotná legislativa. Vcera jsem snidala banan s okurkou a na veceri jsem mela suchou ryzi s mrkvi. Dnes k snidani neni ani ten banan, mam tedy cernou kavu. Za ty penize opravdu super 🙏Na hlavní recepci nám při ubytování neřekli pomalu nic, až na dotaz nám sdělili, jak se vůbec dostaneme na pokoj. Na pokoji špinavý koberec, kousky skla na zemi (přijeli jsme s kojencem), žádný kávovar, konvice, minibar. V hernicce pro děti neskutecný bordel, navíc ale mravenci po celé podlaze!! Na recepci vám s ničím neporadí, jen vás nechaji lítat po celém hotelu a shánět si a obvolavat si informace sami, servis absolutně nulový. Opravdu by to bylo hezké místo k pobytu, ale personal a úroveň služeb to opravdu ničí.

Mnoho aktivit, hezké wellness, dobrá restaurace apani.

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 15. listopadu 2021

5,0
    Ucházející
    • Pokoj Deluxe

Fleky na koberci v pokoji, strašný personál v restauracích :-(

Krásná lokalita, blízko závodiště.

Termínem pobytu byl listopad 2021

• Hodnocení napsáno: 6. června 2024