2. Tajlandia – opinie o hotelach
  3. Surat Thani Province – opinie o hotelach
  4. Haad Rin – opinie o hotelu
Tajlandia Haad Rin Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo wygodne i przestronne pokoje, dużo miejsca na przechowywanie rzeczy, miły taras przed pokojem. Przyjemna prywatna plaża i dużo ilość leżaków oraz poduszek do wypoczynku. Urozmaicone i dobre śniadanie. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko do centrum, ale w ciągu dnia można wypaczać w spokoju.”

• „Lokalizacja resortu tuż przy imprezowej plaży Koh Phangan, a jednocześnie w jej spokojnej części, także w nocy była cisza i spokój. Pyszne śniadania tuż przy plaży.”

• „Domki z widokiem, jacuzzi w pokoju, widoki, plaża z huśtawkami”

• Yoghurt Home 3 Ocena: 8

„Fajny budżetowy pokój. Czysto, przestronnie i bardzo blisko plaży.”

• Neptune's Villa Ocena: 7,7

„Lokalizacja była rewelacyjna jeśli chodzi o Full Moon Party. Blisko a jednocześnie cicho i spokojnie. Otrzymaliśmy bungalow 2 kroki od morza co było po prostu wspaniałe! Plaża przy hotelu bardzo nam się podobała. Świetna na poranną kąpiel czy zachód słońca. Obsługa była bardzo miła i sympatyczna. Ogród między domkami zachwycał zielenią i roślinnością. Zdecydowanie moglibyśmy wrócić! Śniadania też niezłe:)”

• Mr. Black Resort Ocena: 7,4

„Blisko portu, piekne zachody slonca”

• „Bliskość plaży i cała organizacja zachowania ustronnosci miejsca pomimo Full Moon Party”

• „Przepiękna plaża w pobliżu :)”

• „Bungalow położony wśród zieleni, przestronny pokój z wieloma oknami.”

• „Piękny i bardzo zadbany obiekt z jeszcze lepszymi basenami i widokiem. Obsługa przemiła, w pokojach jak i na terenie całego hotelu bardzo czysto (najczystszy hotel w jakim byliśmy w Tajlandii). Śniadania bardzo dobre”

30 najlepszych hoteli w mieście Haad Rin