2. Tajlandia – opinie o hotelach

8,3

7,8

• Ocena dodana: 18 maja 2024

• Większy bungalow

W obiekcie istnieje możliwość zarezerwowania różnych wycieczek, transportu. Śniadanie w formie bufetu. Uwaga na "podglądaczy" tzn okoliczne małpki lubią od czasu do czasu odwiedzić resort :)

• Ocena dodana: 18 maja 2024

• Większy bungalow

Pięknie położony ośrodek w malowniczej okolicy przy bocznej uliczce. Domek czysty, zadbany, ze wszystkimi udogodnieniami. Obsługa bardzo miła i pomocna.

• Ocena dodana: 17 maja 2024

• Większy bungalow

Ośrodek przepiękny, bardzo klimatyczny. Wspaniała lokalizacja, blisko do restauracji czy barów, ale na uboczu. W pobliżu jest urokliwa rzeka, nad którą obserwowaliśmy kilkanaście małpek, niesamowite wrażenie. Gospodarz to bardzo sympatyczny człowiek, zorganizował nam wycieczkę nad jezioro (overlake night trip) - domki bardzo komfortowe, czyste, wszystko super. Dodatkowo pomógł z transferem na Koh Tao, wszystko sprawnie, w dobrej cenie, z odbiorem z hotelu. Bardzo polecamy!

• Ocena dodana: 1 maja 2024

Nice personel

• Ocena dodana: 29 kwietnia 2024

• Większy bungalow

Przecudne miejsce. Domek mały, ale miał wszystko, co było potrzebne. Na taras przychodziły małpy. Odgłosy dżungli w nocy niesamowite.

• Ocena dodana: 22 kwietnia 2024

• Większy bungalow

fajne miejsce ! ustronne, obok strumyka gdzie bawią się małpy , światne doświadczenie. domki małe ale przyzwoite. niczego nie brakowało. obok miasteczko , ogólnie polecam :)

• Ocena dodana: 20 marca 2024

Bardzo przyjemny resort z przemiłą obsługą.
    • Większy bungalow

W łazience na tyle duże szpary pomiędzy deskami/dachem, że przyszło kilku niechcianych lokatorów z zewnątrz.

Rewelacyjnie położony resort, kilka minut piechotą od głównej ulicy, ale nie było słychać wieczornych dźwięków z knajp. Tylko cykady. Na terenie resortu znajduje się niewielki basen i leżaki, rano śniadanie (nieduży wybór produktów, ale wystarczające). Obsługa niezwykle miła i pomocna. Niewysoka pani (menadżer?) załatwiła nam wycieczkę (noc na jeziorze), przechowała bagaż, wskazała miejsce na spacer, zamówiła taksówkę, dała wodę. Domek z dużym łóżkiem i klimatyzacją. Klimatyczny, rustykalny.

• Ocena dodana: 9 marca 2024

Nie ma nic takiego

Cisza, spokój, otoczenie, basen i małpki

• Ocena dodana: 3 marca 2024

Dziękujemy Pani z recepcji - bardzo pomocna i uprzejma.

Brak

Przemiła obsługa, wyjście prosto nad rzekę gdzie bawią się małpy, bliskość centrum wioski a jednocześnie na uboczu

• Ocena dodana: 20 lutego 2024

• Pokój rodzinny z widokiem na ogród

Piękne miejsce, wspaniały, pomocny i profesjonalny personel. Managerem jest wspaniała osoba. Mogłyśmy zostawić walizki na przechowanie. Otrzymałyśmy pomoc w zorganizowaniu powrotnego transportu. Bardzo dobre śniadania.

• Ocena dodana: 11 lutego 2024

• Większy bungalow

Woda w łazience pod prysznicem miała bardzo niskie ciśnienie, nie do kąpieli. Basen też mógłby być czystszy.

Bardzo klimatyczne domki, choć stare. W okolicy totalna dżungla, małpki skaczą pod nogami. Polecam zejść nad hotelową rzeczkę :) Wycieczka z nocą na jeziorze z to najlepszy wybór! Zarezerwuj tu więcej niż noc, bo wioska ma wspaniały klimat.

• Ocena dodana: 10 lutego 2024

Świetna obsługa, domki i małpki
    • Większy bungalow

Cudowna Pani Właścicielka, chętna do pomocy we wszystkim - od zorganizowania wycieczki, przejazdów i udzielenia wszelkich informacji. Domki zadbane, klimatyzacja, tv, łazienka wszystko super! Budzika nie trzeba, małpy budzą z rana skacząc po dachach :D Zaraz obok wyjście nad rzekę (do przejscia w klapkach) i huśtawkę. Polecam!

• Ocena dodana: 22 stycznia 2024

• Większy bungalow

Śniadania dobre, ale wybór niewielki.

Bardzo miły personel, możliwość szybkiej i sprawnej organizacji wycieczki do Khao Sok. Dobry stosunek ceny do jakości. Domek w otoczeniu natury (z dużą ilością małp).

• Ocena dodana: 21 stycznia 2024

• Większy bungalow

Wspaniałe miejsce!Wspaniały personel♥️atmosfera domowa ,cisza,spokój i wszędzie małpki 😝 Cudowne miejsce!

• Ocena dodana: 18 stycznia 2024

• Większy bungalow

Bardzo miła obsługa - właścicielek bardzo pomocna, pomogła nam w zabukowaniu wszystkich atrakcji

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 26 listopada 2023

Super opcja w Khao Sok
    • Pokój rodzinny z widokiem na ogród

Położenie, roślinność, basen

Bardzo fajny, kameralny ośrodek. Domki bardzo proste, łazienka jest słabo odizolowana wiec włazi tam sporo robaków. Basen mały ale idealny aby się ochłodzić. Piękne położenie, tuż nad rzeką nad którą spotkaliśmy rano mnóstwo małp. Obsługa bardzo pomocna, chociaż typowo dla Tajlandii większość nie mówi po angielsku. W pobliżu fajne restauracje.

• Ocena dodana: 28 marca 2023

• Pokój typu Economy z 2 łóżkami pojedynczymi

Obsługa jest bardzo pomocna, wszystko postara się zorganizować i służy radą. To duża zaleta. W domkach jest czysto.

• Ocena dodana: 7 marca 2023

• Pokój typu Economy z 2 łóżkami pojedynczymi

spędziliśmy tam tylko jedną noc, czego bardzo żałujemy piękne domki wśród drzew, na naszym tarasie rano biegały małpy. dostępny basen

• Ocena dodana: 1 marca 2023

• Pokój typu Economy z 2 łóżkami pojedynczymi

Ładny ogord, do domków prowadzą pomosty w wśród zieleni, mały przyjemny basen Pokoje i werandy standardowe dość małe, ale czyste

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 28 lutego 2023

Będziemy miło wspominać nasz krótki, ale intensywny pobyt w Cabana Restort. Polecam każdemu komu zależy na spokoju, ładn

wszystko było ok

Obsługa resortu na najwyższym poziomie, Pani która obsługiwała gości w recepcji była bardzo pomocna i zawsze z troską pytała czy jesteśmy zadowoleni z pobytu. Ośrodek jest położony zaledwie 10 min spacerkiem od wejścia do Parku Narodowego, w okolicy liczne knajpki z jedzeniem. Położenie ośrodka zapewnia spokojny i komfortowy pobyt. Można ochłodzić się w basenie, który nie jest dużych rozmiarów ale spełnia swoją funkcję. Dodatkowo można spotkać Makaki, które spacerują po terenie resortu.

• Ocena dodana: 15 lutego 2023

• Pokój typu Economy z 2 łóżkami pojedynczymi

Wentylator jest pokryty olbrzymia warstwa kurzu. Nie używałam. W sąsiednim pokoju goście używali, co slyszałam doskonale - trzeba spać w zatyczkach do uszu. Ośrodek codziennie odwiedza rodzina malp. Ja za taka bliskością nie przepadam ale kwestia gustu.

Mila obsługa, generalnie czysty i komfortowy pokój, czysta łazienka.

• Ocena dodana: 11 lutego 2023

super pomocna obsługa

• Ocena dodana: 11 stycznia 2023

Bardzo pomocny personel.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 1 marca 2024

Przyjemny
    • Większy bungalow

W pokoju czuć wilgoć. Łazienka jest na otwartym powietrzu więc prysznic nie daje takiej przyjemności. W łazience było dużo robaków. Byłem w tym hotelu 4 lata wcześniej i od tamtego czasu nie było remontu.