2. Tajlandia – opinie o hotelach

8,4

9,2

• Ocena dodana: 15 maja 2024

• Większy bungalow

Lazienka i położenie hotelu daleko od atrakcji.Konieczne posiadanie skutera.

Cisza i spokój.piekny i czysty prywatny basen.

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2023

Hotel zdecydowanie wymaga odświeżenia
    • Pokój rodzinny z bocznym widokiem na morze

Brak cieplej wody pod prysznicem, bardzo głośna klimatyzacja, która pomimo hałasu nie spełniała swojej funkcji.

Piękna plaża przy samym hotelu

• Ocena dodana: 6 sierpnia 2023

Kameralny, przyjemny
    • Bungalow z widokiem na ogród

Chwilami Nieprzyjemny zapach z łazienki.

Lokalizacja przy pięknej plaży, do dyspozycji lezaki, parasole. W okolicy mało hoteli więc i na plaży niewiele ludzi. Hotel na końcu ulicy, do głównej drogi trzeba dojść ok. 20 minut. Basen niewielki, ale można się zamoczyć. Jedzenie w restauracji bardzo dobre i rozsądne ceny. Polecam pokój z bezpośrednim dostępem do basenu. Pokoje proste ale czyste. Bardzo blisko jest siłownia Fitkoh, jeśli ktoś lubi trenować.

• Ocena dodana: 8 września 2023

Przyjemny
    • Bungalow z widokiem na morze

Basen po 5-10 minutach pływania zabarwił blond włosy na zielono! Dowiedzieliśmy się od obsługi, że ta sytuacja miała już miejsce, a mimo tego sposób czyszczenia basenu nie został zmieniony od tamtej pory. Jeśli zmiana sposobu czyszczenia nie jest możliwa, klienci powinni być przynajmniej ostrzegani, że taka sytuacja może się wydarzyć! Jedyny plus w tej sytuacji był taki, że Pan w recepcji zorganizował sodę oczyszczoną i po 3 myciach sodą została tylko zielona poświata. Umówiliśmy na dwa dni taksówkę, jedną w celu zwiedzenia wyspy, drugą aby dojechać na lotnisko, Pani z recepcji oby dwie godziny przesunęła o 30 minut, o ile zwiedzanie wyspy można przesunąć, to gdyby taksówką przyjechała 30 minut później to nie zdążylibyśmy na samolot! (5 minut przed umówioną godziną zadzwoniliśmy, że czekamy już na taksówkę, wtedy otrzymaliśmy informację, że ma się pojawić dopiero za 30 minut, na szczęście po chwili stresu udało się zorganizować taksówkę na pierwotnie umówiona godzinę.) Wycieczki po wyspie wynajętą od hotelu taksówką nie polecam, taksówkarz mówił, że wie gdzie znajduje się interesujące nas miejsce na plaży, niestety tak nie było i zmarnowaliśmy 1,5h. Ominął również jeden z punktów, o które prosiliśmy, żeby z nami odwiedził, mimo zapasu czasu.

Wycieczka do Ang Thong Marine Park i Pig Island bardzo dobrze zorganizowana, Pan w recepcji pomocny w kryzysowych sytuacjach, pokój na plaży ma piękny widok, plaża przy resorcie

• Ocena dodana: 4 lipca 2023

Bardzo udany pobyt, blisko plazy i małego miasteczka. Istnieje możliwość wynajęcia skutera na miejscu. Pokoje są bardzo
    • Pokój rodzinny z bocznym widokiem na morze

Na zdjęciu pokoju widok z małego basenu był na plaże, w rzeczywistości basen jest otoczony krzakami

Odległość od plaży, basen, leżaki na basenie i na plaży, wygodne poduszki na plaży