2. USA – opinie o hotelach

9,1

7,6

• Ocena dodana: 5 sierpnia 2023

1,0
    To była jedna wielka pomyłka! Nigdy więcej nie zarezerwuję noclegu w żadnym hotelu marki Hilton
    • Oceanfront King Oasis Suite

To co napisałam powyżej

Poza lokalizacją hotelu wszystko inne zasługuje jedynie na krytykę. Niekompetentny personel przede wszystkim. Przydzielono nam nie ten pokój za który zapłaciliśmy, niemal dwukrotnie tańszy, recepcjonistka uważała że wszystko jest ok, dopiero interwencja u menadżera następnego dnia to zmieniła ale pokój na 3 piętrze, bez windy!!! Ściągnięto nam z karty opłatę za pobyt dwukrotnie!!! Odkręcanie tego trwało prawie 2 tygodnie i nie zwrócono nam całej kwoty!!! Próby wyjaśniania tego niestety się nie udały, miały miejsce już po naszym wymeldowaniu się, telefonicznie nikt nie był w stanie nam tego wyjaśnić a menadżer Ryan Hylton nigdy nie miał czasu na rozmowę telefoniczną, odsyłano nas do kontaktu mailowego - po wysłaniu maila do dzisiaj nie dostaliśmy żadnej od niego odpowiedzi a minęło już ponad 3 tygodnie!!! Posiadają olbrzymie opłaty za parking - oficjalnie jest to 48 $ za dobę a w rzeczywistości doliczają dodatkowe 100$ za dobę jako „obsługa parkingowego” - obsługa parkingowego poniżej krytyki! - na auto czekaliśmy prawie pół godziny stojąc na ulicy. Nigdzie nie ma mowy o tej dodatkowej opłacie za parkingowego podczas rezerwacji na booking.com, jest tylko informacja o pierwszej opłacie! Nam policzono jeszcze za parking o jeden dzień więcej niż byliśmy!!! Otrzymanie zwrotu - do dzisiaj się nie udało z powodów jak powyżej - menadżer lekceważy kontakt z klientem.

• Ocena dodana: 12 grudnia 2023

• Pokój z łóżkiem typu king-size