2. Austria – opinie o hotelach
  3. Vorarlberg – opinie o hotelach
  4. Lochau – opinie o hotelu
Austria Lochau Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Wellenhof Bodensee Ocena: 8,1

„miła obsługa, czysto i schludnie”

• „Czystość oraz udogodnienia”

• Wellenhof Bodensee Ocena: 8,1

„moglismy wejść do restauracji z naszym pieskiem:)”

• „W hotelu miała być tylko jedna noc w podróży do miejsca docelowego, więc został wykupiony tańszy pokój. W hotelu przyznano nam jednak w cenie zapłaconej pokój z widokiem na jezioro Bodeńskie. Widok ten po przebudzeniu zostanie w mojej pamięci. Za to, że mogłam zobaczyć jezioro Bodeńskie w blasku wstającego słońca bardzo dziękuję. Myślę, że w hotelu pracują ludzie, którzy także podziwiają piękno jeziora Bodeńskiego. Hotel bardzo przyjemny, gościnny i miły personel, strefa spa sauny i łaźnia pozwala na pełen wypoczynek. Smaczne śniadanie. Polecam”

• „Piękne wnętrza i pokój z widokiem na jezioro, spa, basen, bezpłatny parking, wyśmienite śniadania i restauracja, świetny personel”

• Wellenhof Bodensee Ocena: 8,1

„Super lokalizacja, piękny widok na jezioro, przestronne pokoje, pyszne jedzenie w restauracji i przemiły personel! Polecam”

• „Piękny hotel położony nad samym brzegiem Jeziora Bodeńskiego. My z mężem wybraliśmy ten obiekt,aby uczcić 40.rocznicę naszego ślubu i nie zawiedliśmy się. Piękny pokój z dołączonym dużym tarasem pozwolił nam cieszyć się pięknem okolicy. Personel hotelu był niezwykle uprzejmy i pomocny. Polecam to miejsce. Jest wyjątkowej urody, choć do tanich nie należy. Niestety....”

• Gasthaus Moosegg Ocena: 8,3

„Bardzo dobre śniadanie. Miła obsługa. Polecam.”

• Cocoon am Schloß Ocena: 8,5

„Mieszkanie jest bardzo przestronne i czyste, dobrze wyposażona kuchnia, wygodne łóżka i co uważam za atut 2 toalety. Duży taras z bezpośrednim dostępem do parkingu.”

15 najlepszych hoteli w mieście Lochau