2. Austria – opinie o hotelach
  3. Lower Austria – opinie o hotelach
  4. Spitz – opinie o hotelu
Austria Spitz Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Miła obsługa, możliwość zakupu dobrego wina w przydomowej piwniczce winnej. Piękny widok z okna na winnice.”

• „Bliskość do uroczych naddunajskich szlaków rowerowych. Połączenia autobusowe oraz kolejowe do sąsiednich miejscowości, znanych z historycznej zabudowy i muzeów.”

• „Cały obiekt bardzo gustownie urządzony, nowoczesny, można kupić naprawdę dobre wino od gospodarza w rozsądnej cenie”

• „Bardzo miły gospodarz, super śniadanie, polecam”

• „Gospodyni czekała na nas bo nasz przyjazd się trochę opóźnił ale nie było żadnych problemów, bardzo przestronny pokój, duży teren na zewnątrz a najważniejsze, że obok pokoju była lodówka z miejscowym winem, piwem i wodą, wystarczy wpisać do zeszytu Po sąsiedzku knajpka z czymś do jedzenia i picia, bardzo spokojna okolica, super miejsce na spacer i rower”

• „Świetne miejsce, pięknie położone, pyszne śniadania”

• „To był nasz drugi pobyt w Gästehaus Schütz i mamy nadzieję nie ostatni :) Wszystko na plus, pyszne śniadania, pyszne wino, idealna baza wypadowa do rowerowego zwiedzania Wachau. Pokoje ładne, czyste, codziennie dokładnie sprzątane.”

• „Wszystko”

• „Czysto, schludnie, dobre wyposażenie. Wszystko jak w ogloszeniu. Obsługa pomocna i miła.”

• „Piękny apartament w doskonałej lokalizacji. Czysto i pachnąco. Świetny kontakt z gospodarzem”

10 najlepszych hoteli w mieście Spitz