2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Waldviertel Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Miejsce”

• Orange Wings Krems Ocena: 10

„Formuła hotelu i usług: goście dostają to co niezbędne (bardzo dobrej jakości), bez niepotrzebnych rzeczy. Uprzejma i pomocna obsługa.”

• „Przestronny apartament, nienaganna czystość, prywatny parking, lokalizacja genialna. Kuchnia zaopatrzona w niezbędne produkty, a w łazience cudowny Rituals...Łóżka przewygodne..To jedno z tych miejsc gdzie chcemy wrócić. TOP! Dziękujemy za cudnie spędzony Święta Wielkanocne.”

• „Kampus piękny , pokój wygodny , śniadanie bardzo dobre , niezła cena jak na Austrię.”

• „Pięknie położony hotel pyszne śniadania. Basen i spa z urzekającym widokiem”

• Schloss Haindorf Ocena: 10

„Doskonale położony pałac. Przemiła obsługa. Dobra kuchnia”

• Schlossgasthof Ocena: 9

„Miła obsługa, pyszne śniadanie.”

• „OK”

• Gasthof Dürregger Ocena: 10

„Wspaniała, rodzinna atmosfera. Przemiła obsługa. Obiekt przewyższał nasze oczekiwania. Śniadanie też bardzo smaczne. Pokoje bardzo czyste. Łóżka wygodne.”

• „Rewelacyjny wystój wnętrz, w pobliżu stary budynek stacji kolejowej, świetna atmosfera miejsca i przepyszna kuchnia (trafiliśmy na dzień zamknięcia restauracji, ale pomimo to mieliśmy zaproponowany obiad, który był przepyszny!; bardzo dziękuję za takie wyjście naprzeciw i zaopiekowanie się gośćmi!; poza tym następnego dnia zjedliśmy rewelacyjne śniadanie). Na niskim parterze jest garaż, w którym można przechować rowery.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Waldviertel