2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Waldviertel Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo smaczne i zrożnicowane śniadanie, przechowalnia dla rowerów, przyjemne patio, przytulne pokoje z lazienkam oraz miły gospodarz. Pensjonat przy trasie rowerowej, bliska odległość do centrum miasta”

• „Śniadanie wystarczające, produkty świeże, dobrej jakości”

• „Bardzo mili, gościnni gospodarze. Jeśli ktoś oczekuje standardu hotelu czterogwiazdkowego, to niech szuka miejsca gdzie indziej. Tu jest klimatycznie, spokojnie. Pokoje skromne, czysta pościel i świeże ręczniki. Śniadanie urozmaicone i dla dzieci, i dla dorosłych. Zjedliśmy też smaczną kolację. Nie ma problemu z zaparkowaniem samochodu. Jest też ładowarka dla elektryków. Widoki niesamowite. Taki majstersztyk krajobrazowy.”

• „Self-Check-in-Hotel powoduje, że można się zameldować nawet w środku nocy ale wtedy płatność tylko kartą. Blisko do ścieżki rowerowej.”

• „Przesympatyczna właścicielka która chce ugościć cię jakbyś był czlonkiem rodziny. Serdecznie polecam.”

• „Pięknie położony, blisko komunikacji publicznej, serdeczne przyjęcie i opieka właścicieli, bardzo czysto, funkcjonalne i miło urządzone wnętrza, urokliwa okolica świetna do wędrówek wzdłuż Dunaju wśród wzgórz i winnic, polecam.”

• „Piękne położenie czystość miła obsługa.”

• „Bezproblemowe późne zameldowanie. Obsługa mówi po Angielsku. Duży pokój.”

• Johnys Jungle Ocena: 9

„Bardzo fajny hotel. Śniadania rewelacyjne. Bardzo dziękuje za pobyt.”

• „Miła obsługa, możliwość zakupu dobrego wina w przydomowej piwniczce winnej. Piękny widok z okna na winnice.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Waldviertel

na podstawie 19 116 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com