2. Wyspy Zielonego Przylądka – opinie o hotelach
  3. Wyspy Zielonego Przylądka – opinie o hotelach
  4. Santa Maria – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Wyspy Zielonego Przylądka Santa Maria Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Villa ao Mar Ocena: 9

„Świetna lokalizacja- szczególnie apartamentów od strony oceanu, do centrum miasta 2 min spacerem. Apartamenty ładne i czyste. Bardzo pomocni i mili właściciele i obsługa.”

• Zen House Morabeza Ocena: 8,7

„Przestronny, czysty, duży apartament blisko plaży i sklepów, restauracji i barów. Zaangażowanie właścicieli w nasz pobyt bardzo pomocne, dużo informacji i bezinteresownej pomocy. To bardzo się ceni i bardzo dziękujemy ☺️ Ogromny plus to dostęp do basenu, dużo pięknej zieleni i kwiatów. Polecam! 😎”

• „Wszystko co potrzebne,pod ręką. Lokalizacja super. Dimas,zarządca nieruchomości,bardzo pomocny i przyjazny.”

• „Czysto, przestronnie blisko miasteczka i plazy”

• „To był mój kolejny pobyt w tym budynku przez ostatnie 3 lata. Tym razem wynajęłam inny apartament u Pani Belity i po raz kolejny jestem bardzo zadowolona zarówno z serwisu jak i z warunków pobytu. Wielkie dziękuję dla Pani Belity oraz Pani Mirly za wspaniały kontakt oraz profesjonalną obsługę. Zawsze chętnie wracam do Santa Mari i w tych obiektach czuję się jak w domu. Lubię tutaj przebywać ze względu na czystość, ciepłą wodę, duży metraż (3 sypialnie, 2 łazienki), funkcjonalną przestrzeń oraz za wszelkie pozostałe udogodnienia (m.in. pralka; szybkie WiFi) oraz za lokalizację. Wszystkie warunki zgodne z opisem na stronie Booking. Milo było spędzić tutaj dłuższy czas! 🙌🏽🌞 Polecam wszystkim to miejsce. Bogusia”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Santa Maria

na podstawie 3 807 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com