Doties uz galveno saturu
  4. Vietas Puerto de Alkudja viesnīcu atsauksmes
Spānija Puerto de Alkudja Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• House Can Toni Viesu sniegtais vērtējums: 9,3

„Lieliska naktsmītne, iesaku. Izcila atrašanās vieta.“

• Grupotel Maritimo Viesu sniegtais vērtējums: 8,9

„Viss patika. Viesnīca nav nolietota, pārsteidzoši garšīgas vakariņas, kas ietilpst puspansijas piedāvājumā.“

• Grupotel Maritimo Viesu sniegtais vērtējums: 8,9

„Ļoti jauka viesnīca, pieejams viss nepieciešamais, un iesaku rezervēt vakariņas, tās ir izcilas! Mums bija izcils apkalpotājs vakariņās, viņš palīdzēja mums noorganizēt svētku rītu mūsu jubilāram, mēģināja visu zāli iedrošināt dziedāt mums līdz happy birthday, sagādāja arī svecīti:) Un mums vēl bonusā tika rīts, kurā tiek pasniegts šampanietis, bez maksas:)“

• Zafiro Tropic Viesu sniegtais vērtējums: 8,2

„Viesnica ir labā vietā. Tuvu jūra, veikali un restorāni. No un uz lidostu ērti un labi var atbraukt ar A32 autobusu. Viesnīcas teritorija ļoti laba .Baiseini un bērnu laukums,kas ļoti patīk bērniem. Oktobra beigās gan ūdens baseinos aukstāks kā jūrā. Nummurs 3 cilvēkiem pietiekams. Virtuves zona arī ir pietiekama mazai ēst pagatavošanai brokastīs.“

• Grupotel Port D´Alcudia Viesu sniegtais vērtējums: 8,5

„Laba atrašanās vieta. Blakus viesnīcai daudz vietas kur novietot auto (uz ielas). Daudzveidīgas brokastis“

• Grupotel Maritimo Viesu sniegtais vērtējums: 8,9

„Brokastis un vakariņas bija fantastiskas.“

• Trendhotel Alcudia - Adults Only Viesu sniegtais vērtējums: 8,8

„Palši numuri, maza nepārslogota viesnīca“

• Venecia Apartments Viesu sniegtais vērtējums: 8,4

„Naktsmītne atrodas labā vietā - visapkārt kluss un mierīgs. Piemērots ģimenei ar bērniem. Ir vieta bezmaksas auto novietošanai pie naktsmītnēm.“

• Apartamentos Siesta I Viesu sniegtais vērtējums: 7,8

„pagalms“

• Ona Garden Lago Viesu sniegtais vērtējums: 8,4

„Atsaucīgs personāls recepsijā. Ērtā gulta, liela terase, ir ērti, ka nummurā ir veļas mašīna nummurā, atrašanās vieta ir laba, tuvu pārtikas veikals, jūra, braucām ar auto 5min., Alkudijas vecpilsēta, braucām ar auto, 5 min.“

30 vislabākās viesnīcas vietā Puerto de Alkudja

No 46 077 viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā