2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Valencijské společenství hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Jávea hodnocení ubytování k pronájmu
Španělsko Jávea Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Bungavilla House in La Isla Průměrné hodnocení: 9,1

„Skvělé ubytování jen 700m od krásné pláže. Byt je vybaven elektrospotřebiči, nechybělo vůbec nic. Vhodné i pro ubytování v zimních měsících ... v každém pokoji je klimatizaci umožňující topit a navíc byly k dispozice dva přenosné elektrické radiátory. Postele pohodlné, všude čisto. Velmi milá paní nám vše ukázala a vysvětlila. Příjezd i odjezd jsme si domluvili přes WhatsApp. Při příští návštěvě města Javea si zřejmě vybereme stejné ubytování.“

• Apartment Golden Life-7 by Interhome Průměrné hodnocení: 8,3

„Krasný vyhled“

• Villa Finca Labranza by Interhome Průměrné hodnocení: 8,7

„Prostorna vila, pohodlna. Soukromi i spolecne prostory velmi dobre.“

• „Naprosto skvělá hostitelka. Všude čisto a vše nové a pěkné. Na apartmánu byla káva do kávovaru, kapsle do myčky i pračka připravená. Mohu pouze jen a jen doporučit.“

• Apartamento en puerto de javea NYK Průměrné hodnocení: 8,8

„skvělá lokalita, prostorný byt“

• Arenal Studio Průměrné hodnocení: 7,4

„Pěkný moderní apartmán 1+kk. Malinký, ale na jednu noc nám to nevadilo. Obchody a pláž Arenal byla kousek.“

• L'Ancora Beach Průměrné hodnocení: 9,3

„Krásný, velký a čistý apartmán. Kousek od pláže. Parkování v ceně.“

• Aparthotel Bahia Pinosol Průměrné hodnocení: 7,8

„Krásný velký pokoj v půdním prostoru s velkou terasou a výhledem na tři bazény. Bohužel nemám ráda nízké stropy, takže jsem měla v pokoji trochu nepříjemný pocit, ale to není problém hotelu, ale můj:-) apartmán měl dvě ložnice, dvě koupelny a plně vybavenou kuchyň.“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Jávea

podle 14 205 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu