2. Francja – opinie o hotelach
  4. Anglet – opinie o hotelu
Francja Anglet Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Atlanthal Ocena: 8,2

„Lokalizacja i udogodnienia”

• „Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja. Poprostu swietna. Basen zewnetrzny maly ale klimatyczny. Duzy basen wewnetrzny. Pokoj maly ale komfortowy z super wydajna klima I balkonikien z widokiem na atlantyk. Wrocilismy po dwoch dniach do hotelu jeszcze raz”

• „Lokalizacja bliskosc pieknej plaży I promenady oraz pola golfowego. Klimatyzacja.”

• „Wszystko było ok. Personel pomocny. Szybkie odpowiedzi na maile. Bardzo blisko McDonalds i inne restauracje oraz centra handlowe. W pobliżu przystanek autobusowy. Z lotniska można się przespacerować, jeśli ktoś lubi chodzić :) (ja tak zrobiłam). Polecam.”

• „Hotel zlokalizowany w cichym miejscu, niedaleko centrum miasta. Personel bardzo uprzejmy, uczynny. Sniadania bardzo dobre, spełniły nasze oczekiwania”

• Mer et Golf Ocena: 6,1

„Miłym zaskoczeniem była w recepcji Pani mówiąca po polsku. Bardzo dobre miejsce na wypoczynek.”

• „Obsługa bardzo miła, Panowie, którzy obsługiwali recepcję i bufet śniadaniowy również bardzo mili. Polecamy”

• „PLUSY – Lokalizacja mieszkania jest dobra, zielone otoczenie, spokój, bliskość morza, lokalnych restauracji i sklepików. Przydzielone miejsce parkingowe również jest plusem. Mieszkanie mimo, że maleńkie dobrze wyposażone.”

• Mer et Golf Ocena: 6,1

„Super lokalizacja, 15 min. spacerkiem do centrum Biarritz, blisko do plaży. Przystanek autobusowy po drugiej stronie ulicy, skąd można dojechać zarówno do Biarritz jak i do Bayonne. I oczywiście przemiła i zawsze pomocna pani w recepcji (Polka)”

30 najlepszych hoteli w mieście Anglet