2. Francja – opinie o hotelach
  3. Francja – opinie o hotelach
Pireneje Atlantyckie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Loreak Ocena: 9

„Lokalizacja jest bardzo dobra jeśli zatrzymuje się w trakcie podróży, bardzo blisko z autostrady. Wygodny zjazd i parking. Do centrum trzeba podjechać autem lub taksówką. To oczywiście widać na mapie , przy dokonywaniu rezerwacji. Śniadanie bardzo dobre, dostępne od wczesnych godzin rannych.”

• „Śniadanie całkiem dobre i akceptują zwierząta bez dopłat.”

• „Wszystko było ok. Personel pomocny. Szybkie odpowiedzi na maile. Bardzo blisko McDonalds i inne restauracje oraz centra handlowe. W pobliżu przystanek autobusowy. Z lotniska można się przespacerować, jeśli ktoś lubi chodzić :) (ja tak zrobiłam). Polecam.”

• Hotel Saint Julien Ocena: 10

„Piękny wystrój pokoju nr 11. Wygodne łóżka, czysto świeżo i przytulnie. Bardzo komfortowe miejsce. Miły personel i przywitanie w obiekcie. Bardzo szczelne okna, hałas z uliczki nie dochodzi. Czarująca okolica z wieloma knajpkami wokół. Blisko do głównej plaży.”

• Hôtel Barnea Ocena: 10

„Hotel w dobrej lokalizacji , nowoczesny wystrój, parking w hotelu, pomocny personel . Polecam !”

• „Atmosfera”

• „Wszystko było super...począwszy od zameldowania i zaparkowania nam auta...po pomóc z bagażami, wszelkimi informacjami....po wygodne łóżko, świetne widoki i super śniadanie....*****”

• Atlanthal Ocena: 9

„Lokalizacja i udogodnienia”

• Campanile Bayonne Ocena: 10

„Lokalizacja, śniadanie”

• „Bardzo smaczne śniadanie z wyjątkiem jajecznicy”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Pireneje Atlantyckie