2. Francja – opinie o hotelach
  3. Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże – opinie o hotelach
  4. Mane – opinie o hotelu
Francja Mane Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo komfortowa kwatera w odrestaurowanej starej farmie, więc czuje się prawdziwą Prowansję. Tylko 2 pokoje 2-osobowe dla gości, więc pełna intymność (my byliśmy sami), gospodarze są na miejscu, lecz mieszkają w innej części domu. Znakomita lokalizacja do zwiedzania całej prowincji! Cisza, piękno przyrody, zarazem idealny basen i wygodne leżaki do opalania. Bardzo ładny pokój z prysznicem i piękną wanną, dobra klimatyzacja. Można dokupić lekkie śniadanie, ale mieliśmy kącik kuchenny w pokoju, miła i pomocna gospodyni doradziła nam, gdzie blisko zrobić zakupy i co zwiedzić. Śliczne miasteczko Folcarquer nieopodal. Koniecznie zapytajcie gospodyni o pobliską restaruację La Reine des Pres! Najlepsza, w jakiej byliśmy W ŻYCIU, choć zwiedziliśmy 100 krajów! Naprawdę znakomity pobyt. Nie przestraszcie się dojazdu, czasem GPS prowadzi przez pobliskie duże gospodarstwo rolne, ale w naszym pokoju i ogrodzie w ogóle nie było słychać żadnych rolniczych maszyn i prac.”

• „Właściciel to przemiły człowiek. Pierwszy raz w życiu zapytano mnie podczas wyjazdu, czy chciałbym butelkę wody na podróż. Śniadanie było rewelacyjne. To bardzo ładne miejsce, świetnie położone.”

• Le Mas des Pins Ocena: 8,7

„Wspaniali gospodarze, bardzo pomocni w zaplanowaniu dalszej podróży. Zadbany czysty pokój i łazienka. Serdecznie polecam :)”

5 najlepszych hoteli w mieście Mane