2. Francja – opinie o hotelach
  3. Francja – opinie o hotelach
Luberon Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „W centrum miejscowości, miły pomocny personel.”

• „Darmowy parking”

• „super lokalizacja, urocze klimatyczne miasteczko, smaczne śniadania, bardzo miły personel,”

• Bar des Amis Ocena: 9

„Bardzo uroczy pokój, zaprojektowany ze szczególną dbałością o szczegóły. Bardzo piękny prywatny taras wychodzący z pokoju z widokiem na okolicę. Śniadania bardzo dobre, z lokalnych produktów. Bardzo polecam to miejsce na odpoczynek w Prowansji.”

• „Wszystko,urocza lokalizacja.W pobliżu Lourmarin,Bonnieux,Lacoste,Menerbes... Pięknie ze smakiem i wszystkim czego dusza zapragnie urządzony dom. Cisza i gwarantowana pogoda . Gwen,właścicielka udostępniając nam swój uroczy dom zapewniła nam niezapomniane wakacje . Polecamy to miejsce każdemu,przepiekna okolica ,smaki ,wino i słońce kazdego dnia,przy dzwiękach cykad.”

• „Świetna lokalizacja, krótki spacer do centrum, do piekarni (można też pieczywo zamówić w recepcji). Mała wioska, bardzo urokliwe uliczki, restauracje, sklepki. Bardzo pomocni pracownicy, uśmiechnięci. Całość utrzymana w naturalistycznym stylu. Basen - w bardzo dobrym stanie, zjeżdżalnie. Świetny, nowy plac zabaw. Domek - wrażenie, że jest nowy z jakuzzi na tarasie.”

• „Widok z hotelu na miasto Gordes”

• „Miły pan z obsługi.”

• Vilajoun Ocena: 10

„Bardzo ładne miejsce , małe miasteczko . Pokój , duży , czysty , bardzo dobrze wyposażony. Bardzo miły personel , pomocny 👍”

• Mas de la Beaume Ocena: 10

„Wszystko! cudowne miejsce na odpoczynek, parking na miejscu, piękny klimatyczny domek, cudowny ogród, basen, przemili właściciele, którzy troszczą się o wszystko”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Luberon