2. Francja – opinie o hotelach
  3. Rodan-Alpy – opinie o hotelach
  4. Saint-Gervais-les-Bains – opinie o hotelu
Francja Saint-Gervais-les-Bains Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobrze przystosowane studio w stosunku jakości do ceny. Zaopatrzone jest w wszystko co potrzeba, od akcesoriów do kuchni po łazienkę. Pomimo że właściciele mieszkają w tym samym budynku byli niezauważalni.”

• „Piękny widok z tarasu. Spokój. Wyposażenie zgodne z opisem. Basen.”

• „Podobały mi się wszelkie udogodnienia (mikrofala, kuchenka, ekspres do kawy, lodówka z zamrażarką, wifi, suszarka, odkurzacz, TV, 2 łazienki, własna szafka na sprzęt narciarski) a przede wszystkim miły kontakt z Benjaminem.”

• „Jeśli jesteś nastawiony na narciarstwo lub inną formę aktywnego spędzania czasu to w apartamencie było wszystko czego potrzebujesz. Apartament znajduje się powyżej stacji gondoli jakieś 3 min na piechotę. Super łatwy i szybki kontakt z właścicielem, który zawsze służy pomocą. Gorąco polecam”

• „Wszystko było w porządku, właścicielka mieszkania bardzo miła, dostęp do studio łatwy. Mały apartament akurat dla pary. Obecnie nie ma żadnych problemów z wifi. Bardzo czysto, ładnie pachnie, sklepy i restauracje w zasięgu 3min piechotą. Nie mam żadnych zastrzeżeń.”

• „Super lokalizacja,w centrum miasta.Apartament przestronny,ze wszystkimi udogodnieniami.Z balkonem ,widok piękny na góry. Wszedzie blisko.Polecamy.Przemiły pobyt z rodziną .Dojazd winda na piętra.My mieszkaliśmy na czwartym.Z kad rozciągały się piękne widoki na góry”

• Hotel Terminus Ocena: 7,2

„Wyjątkowy personel, bardzo pomocny i wyrozumiały. Rzadko się zdarza taka gościnność i elastyczność względem gości. Gorąco każdemu polecam.”

• „Cudny domek, otoczenie to dzieło sztuki. Doskonale wyposażony. Bardzo miła właścicielka. Czysto. Byliśmy zachwyceni.”

• Hotel Terminus Ocena: 7,2

„idealne miejsce na kilka noclegów do zwiedzania Chamonix i masywu Mont Blanc. obok dworca kolejowego, autobusowego i tramwaju mont blanc.duży parking.”

30 najlepszych hoteli w mieście Saint-Gervais-les-Bains