3. Lasithi hodnocení hotelů
  4. Achlia hodnocení hotelů
Řecko Achlia Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Villa Proistakis Průměrné hodnocení: 9,6

„Ubytování bylo naprosto skvělé. Na uvítanou jako dárek láhev rakie, vína a olivového oleje.Apartman skvěle vybaven, člověk se zde cítí jako doma, vše perfektně čisté. Skvělý bazén s úchvatným výhledem, kde můžete každé ráno pozorovat východ slunce. V pěší dostupnosti, cca 5min nádherná oblázková pláž, s křišťálově čistou vodou. V nedaleké vesnici cca 7min autem, supermarket, pekárna, cukrárna a skvělé taverny. Velmi milý pan majitel.“

• Achlia Beach Villa 2 Průměrné hodnocení: 9,7

„Velmi příjemné místo s maximálním soukromím, příjemný a vstřícný majitel. Moderně vybavená vilka se vším potřebným. Pohodlné postele, v ložnicích v suterénu je příjemný chládek. Příjemná a nepřeplněná pláž poblíž, cca 7 minut chůze.“

• Villa Achlia Průměrné hodnocení: 9,7

„Milí hostitelé, na uvítanou ovoce, lokální víno, k dispozici základní potraviny, káva, čaj. Přístup do vily je po strmých schodech.“

• Creta Sky Průměrné hodnocení: 8,7

„Ubytování je na klidném místě, s krásným výhledem na moře. Paní Maria je moc milá, velmi vřele nás přivítala.V okolí se dá pěšky dojít na 2 pěkné pláže s tavernou a nebo barem. Dále jsme se vydali na několik výletů. Plavba na pirátské lodi na ostrov Koufonisi z Makry Gialos Marina (14min autem) úžasný zážitek. Nádherná palmová pláž Vai Beach (1h 18min). Po cestě do Amazonas ZOO kde můžete krmit lemury jsme navštívili město Ágios Nikólaos v dojezdu 1h a zastavili se na pláži Voulisma.“

10 nejlepších hotelů v destinaci Achlia

podle 427 recenzí na Booking.com