3. Lasithi hodnocení hotelů
Lasithi Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Ammothines Průměrné hodnocení: 7

„Místo je krásné, minimálně 5x jsme bydleli v sousední vilce. Bylo fajn, že byla k dispozici myčka a pračka (bohužel tablety do myčky pouze 3 ks, tablety do pračky žádná)“

• Naiades Almiros Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Amazing!“

• Mirtos traditional cretan house Průměrné hodnocení: 10

„Nadstansartní velikost a vybavení apartmánu.“

• Daios Cove Luxury Resort & Villas Průměrné hodnocení: 9

„Nejvíce se mi líbila poloha hotelu - je usazen na kopci, vily jsou terasovitě uspořádané a je možné procházkou vyjít na vrchol kopce - úžasný výhled. Kdo chcete relaxovat pohybem - to správné místo. Vynikající služby personálu, vstřícné a profesionální. Ocenila jsem výhled z terasy - na moře i na hotelový komplex. Vkusně minimalisticky zařízené pokoje i společné prostory. Nápaditá kuchyně s množstvím zeleniny a ovoce.“

• Istron Bay Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Naprosto famózní výhled z terasy na nádherný záliv. Jediný minus pro nás byli měkké matrace v posteli,jinak best dovolená“

• Vasilikata Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita nadherna, rano probuzeni s becicimi ovcemi, kdakajicimi slepicemi, cerstvym vzduchem, tohle presne jsme chteli. Ubytovani skoro jako v pohadce. Snidane vyborna.“

• Meliti Hotel (Adults Only) Průměrné hodnocení: 8

„Blízko pláže , nová stavba , jedničku , čisté a prostorné pokoje“

• Porto Belissario Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování nemáme co vytknout. Vyborne snidane Krasna pláž Ochotný a milý personal“

• Esperides Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Klidný hotel poblíž krásné pláže.“

• Elounda Krini Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Pěkný hotel v docházkové vzdálenosti do centra . Snídaně velmi dobré, velký výběr . Milý a ochotný personál. Kousek od pláže, k dispozici je i bazén s lehátky a barem .“

Lasithi – 30 nejlepších hotelů