3. Lasithi hodnocení ubytování k pronájmu
Lasithi Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Paradise Apartments Průměrné hodnocení: 9

„Čistota, umístění“

• Vasilikata Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita nadherna, rano probuzeni s becicimi ovcemi, kdakajicimi slepicemi, cerstvym vzduchem, tohle presne jsme chteli. Ubytovani skoro jako v pohadce. Snidane vyborna.“

• Paradise House Průměrné hodnocení: 10

„Nádherný, apartmán poskytující vše potřebné. Vše nové, čisté a prostorné. Navíc se apartmán nachází ve skvělé lokalitě. Majitelé jsou nesmírně přátelští a milý.“

• Marena 2 Průměrné hodnocení: 10

„Poloha je výborná, provoz z ulice vůbec neruší, je blízko k obchůdkům a tavernám u městské pláže, asi 10 minut pěšky je klidná pěkná pláž s minimem turistů. Apartmán je opravdu velmi čistý, se vším myslitelným vybavením, plně klimatizován. Velice pozorní a velmi milí hostitelé, cítili jsme se zde jako doma. Děkujeme za úžasnou dovolenou.“

• Helios Studios & Apartments Průměrné hodnocení: 6

„Cena“

• Votana Villa & Apartments Průměrné hodnocení: 8

„Moderní stavba na krásném klidném místě s úžasným výhledem, apartmán čistý s velkými skříněmi a malým kuchyňským koutem. K dispozici je venkovní bazén.“

• My Aunts House Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita výborná, v centru a přesto parkování před domem bez problémů. Byt byl čistý, prostorný, velmi pohodlné postele, velká skříň. Oceňuji to, že jsme nebydlely v běžném hotelu ale v autentickém místním domě.“

• Lazaros & Pagona Houses 2 Průměrné hodnocení: 8

„Vhodné i delšímu pobytu, vstřícní hostitelé, mísa ovoce a káva v apartmánu.“

• Lazar Lux Suites - Ammoudara Průměrné hodnocení: 10

„Nádherné bydlení, skvělý servis, dokonalá čistota. Doporučujeme.“

• Cozy Apartment 2 Průměrné hodnocení: 8

„Vybavení apartmánu je starší, ale zcela dostatečné. V kuchyni chyběli nějaké drobnosti, které nám majitel apartmánu na požádání ihned přinesl. Cesta od pláže a z centra města vede k apartmánu do kopce, ale tak je to v Sitii téměř u všech apartmánů, pro člověka bez zdravotních omezení to není žádný problém. Parkování přímo v ulici je zdarma a vždy se najde nějaké volné místo.“

Lasithi – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 48 272 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com