3. Lasithi hodnocení hotelů
  4. Istron hodnocení hotelů
Řecko Istron Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Istron Bay Hotel Průměrné hodnocení: 8,1

„Naprosto famózní výhled z terasy na nádherný záliv. Jediný minus pro nás byli měkké matrace v posteli,jinak best dovolená“

• Nectar Apartments Průměrné hodnocení: 9,4

„Velmi pěkně zařízený byt, nádherné výhledy z terasy, v noci klid, kousek od dvou krásných pláží, milá pozornost na uvitanou od hostitelky“

• Villa Castello Průměrné hodnocení: 9

„Apartmán byl zrekonstruován a krásně zařízený. Nic tam nechybělo. Majitelé se o něho krásně starají a všude bylo čisto.“

• Istron Breeze Cocoon Průměrné hodnocení: 9,9

„Absolutně krásné a výjimečné místo, čisté a vybavené nad rámec, s pocitem pohodlí a domova. Vhodné pro malou společnost kamarádů nebo rodinu. Hostitel Konstantinos je velmi vstřícný, zároveň s respektem k soukromí, připravil nám drobné pozornosti, rady a instrukce. V apartmánu má člověk pocit, že je vítán. Nic nám nechybělo - vybavení nadstandartní - přes kuchyňské potřeby, toaletní potřeby, župany a ručníky, pohodlné polštáře a deky na chladnější večery - ubytování nabízí dvě terasy, jednu privátní s posezením v zeleni a jednu otevřenou k relaxaci nebo slunění s výhledem do hor, města a okolní krajiny. Ubytování je sice u hlavní cesty, ale hluk nás nerušil - pobyt na začátku sezony - nevím, jak v hlavní sezoně. Istron je ale město malé a klidné, v okolí jsou taverny a kavárny a pláž cca 6 min pěšky.“

• Athina Villas Průměrné hodnocení: 9,3

„Velmi milý a přátelský přístup majitelů, nádherná zahrada, klid a pohoda, bazén s lehátky. Byli jsme moc spokojení. Hezká oblázková pláž s lehátky zdarma, pěšky 15 min od apartmánu.“

• Elpida Village Průměrné hodnocení: 8

„Naprosto v pořádku , velký výběr.“

• Athina Villas Průměrné hodnocení: 9,3

„Opravdu krásné a klidné místo, super bazén, nádherné pláže a příroda východní Kréty. Milí a přátelští lidé.“

• Maria Apts Průměrné hodnocení: 9,4

„Jedno z nejlepších ubytování! Vřelé přijetí. Naprostá čistota. Parkování na pozemku před objektem. Skvělá lokalita. Paní Marie je nejlepší hostitel. Děkujeme.“

• Elpida Village Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně každý den stejná, ale pestrá a bohatá. Večeře výborné, místní kuchyně nám vyloženě chutnala. Personál na všech místech v hotelu byl velmi vstřícný a ochotný. Příjemné bylo moci posedět v několika restauracích a kavárnách, hlavní jídelna má krásný výhled na pobřeží. Příjemný bazén.“

• Nectar Apartments Průměrné hodnocení: 9,4

„Perfektní místo, výhled na moře, pohodlný a čistý apartmán, vynikající péče hostitelky, v blízkosti dvě nádherné pláže.“

20 nejlepších hotelů v destinaci Istron