3. Lasithi hodnocení hotelů
  4. Makrigialos hodnocení hotelů
Řecko Makrigialos Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Marena 2 Průměrné hodnocení: 10

„Poloha je výborná, provoz z ulice vůbec neruší, je blízko k obchůdkům a tavernám u městské pláže, asi 10 minut pěšky je klidná pěkná pláž s minimem turistů. Apartmán je opravdu velmi čistý, se vším myslitelným vybavením, plně klimatizován. Velice pozorní a velmi milí hostitelé, cítili jsme se zde jako doma. Děkujeme za úžasnou dovolenou.“

• Lagada Resort Průměrné hodnocení: 8,9

„Pěkná lokalita,pro řidiče super parkováni.Divoká smíšená pláž na 300 metrech jste sami.V oblasti jsme po 10.Mohu srovnávat.Raději s odrostlejšími ratolestmi!“

• Cybele Apartments Průměrné hodnocení: 8,9

„Krásně zařízený a vybavený apartmán, hodně místa a úložného prostoru, pohodlné postele, tichá klimatizace, sítě v oknech.“

• Βig Βlue Apartments Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování bylo úžasné. Skromné, ale bylo tam vše co jsme potřebovali. Apartmán se nachází v krásné zahradě, která je opečovávaná s láskou. Přímo k ubytování patří i úžasný bar se svkělým jídlem a drinky. Ubytování se nachází prakticky přímo na pláži v malé zátoce. Je to klidné místo, ale přesto je v okolí několik restaurací. Pár kroků od ubytování je i obchod, kavárna a dokonce i bazén, který sice patří k malému hotelu, ale při zakoupení občerstvení můžete taky využít a vykoupat se. Městečko je malé ale je tam vše co potřebujete, obchody (dokonce několik), lékárna, doctor, cukrárna, čerpací stanice. Pláž je kamenitá, je potřeba mít boty do vody, ale je tam hodně rybiček a podmořského života k pozorování. Pani domácí je úžasná dáma a každý den pro naše děti připravila nějaký koláč, nebo ovoce a dostali jsme i dárek při odjezdu. Úžasná pohostinnost. Moc děkujeme“

• Cybele Apartments Průměrné hodnocení: 8,9

„Pěkný prostorný apartmán v tiché lokalitě v blízkosti malé pláže (5min) s restaurací s lehátky (zdarma, pokud si dáte jídlo, jinak 3 €). Do centra (přístavu) s promenádou je to procházka na 15 min. kolem moře. Tichá klimatizace, pohodlné postele.“

• Cybele Apartments Průměrné hodnocení: 8,9

„Prostorné ubytování s krásnou zahradou na klidném místě. Ochotný pan majitel. Žádala jsem o dřívější check in, bylo mi okamžitě vyhověno, což člověk po dlouhé cestě skutečně přivítá. Kousek od ubytování klidná pláž s čistou vodou a taverna.“

• Cybele Apartments Průměrné hodnocení: 8,9

„Prostorné ubytování s kompletním vybavením pro pohodlnou, klidnou dovolenou. Udržovaná zahrada, prostorné ubytování za skvělou cenu. Blízko pláž s minimem turistů v období červen-začátek července. Blízko busová zastávka i market i když trochu do kopce.“

• Villa Xenia Průměrné hodnocení: 9,5

„Lokalita nám plně vyhovovala. Milá paní majitelka. Nedaleko výborná restaurace na pláži, cesta do centra delší, ale příjemná. Parkování hned před vilou. Prostorné pokoje, velká terasa.“

• Perigiali Průměrné hodnocení: 9,5

„Krásné apartmány hned u pláže, můžete vyběhnout z domu jen v plavkách a zpět, dům na úplně klidném místě, na konci Makrigialos, 5minut chůze na pěší zónu s hospůdkami, blízko obchody, různé pláže, úžasné 😍“

• Cybele Apartments Průměrné hodnocení: 8,9

„Velký světlý apartmán - byt 2+1 se vším potřebným k životu. Krásně upravená zahrada kolem apartmánů, záhony plně bylinek a zeleně.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Makrigialos