3. Iónské ostrovy hodnocení hotelů
  4. Agnítsini hodnocení hotelů
Řecko Agnítsini Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Villa Vasso Sea View Residences Průměrné hodnocení: 9,3

„Pěkná a klidná lokalita s nádherným výhledem. George z Hostlabu byl velmi nápomocný a dal nám spoustu tipů pro cestování po ostrově. Byt je prostorný, na některém vybavení je vidět zub času, ale je stále krásný. WiFi rychlá a dostupná i u bazénu, který je grandiózní. Líbila se mi i každodenní sportovní vložka při jízdě autem k domu. Příjezd je velmi strmý, chce to trošku umět řídit, ale zvládali ho nakonec všichni, i rodiny s dětmi. V průběhu týdne jsme postupně začali využívat i přístup zezadu nezpevněnou cestou z Agnitsíni, který ale doporučuji jen po vlastním předchozím prozkoumání nebo autům s vyšším podvozkem, dá se tak ušetřit čas a několik kilometrů. Albánské břehy jsou jen 2 km přes moře, takže pozor na roaming a data, někdy naskakuje automaticky albánská mobilní síť. Není ale problém nastavit manuálně řeckou :-)“

• Scirocco & Folitsa Villas Průměrné hodnocení: 9,2

„Ubytování předčilo mé očekávání. Lokalita je perfektní, obchody, jak klasický market, tak dobrý fish market, je dobře dostupný. Zhruba 15 minut pěšky, 3 minuty autem. Připravte se na vyšší ceny. Obě blízké pláže byly super, na Agios Stefanos je více taveren (velmi dobrých) i obchod, Kerassia byla spíše menší pláž s jednou tavernou. Každopádně doporučuji zapůjčení auta a to nejlépe s pohonem 4x4, terén je dosti náročný, auto vám umožní si celý ostrov parádně vychutnat. Lokace je opravdu skvělá, klidná a krásná. Rozhodně doporučuji navštívit Kassiopi a její podle nás nejhezčí pláže a zátoky na Korfu. Vila je dobře vybavena, uklizena a to včetně bazénu. Nikdo a nic nás nerušilo, poměr cena kvalita bezkonkurenční.“

5 nejlepších hotelů v destinaci Agnítsini

podle 96 recenzí na Booking.com