Korfu Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Bretagne Průměrné hodnocení: 8

„Potřebovali jsme přespat jednu noc, idelani místo hned vedle letiště, personál byl super :) je potřeba počítat s tím že to není petihvezda, samozřejmě. Ale na přespání nám hotýlek posloužil perfektně, na celý tyden bych ho asi nevolil, ale myslím že to ani není jeho primární účel. A recepce jede 24/7, což je pecka.“

• Adriana Sea View Průměrné hodnocení: 8

„Vila i zahrada nebo přímé okolí hezké. Výhled byl okouzlující. Čisté a příjemný interiér i když už něco pamatuje. Bazén velkou přidanou hodnotou k vile i s jeho polohou.“

• Arion Hotel Průměrné hodnocení: 7

„poloha hotelu - blízko centra, letiště, parku, pláží“

• Mon Repos Palace - Adults Only Průměrné hodnocení: 10

„Výhled z pokoje, poloha hotelu, profesionalita personálu“

• La Grotta Verde - Adults Only Průměrné hodnocení: 9

„Pobyt v hotelu splnil naše očekávání. Nadchly nás výhledy z pokoje i restaurací. I přesto, že hotel zakončoval sezónu, tak zaměstnanci byli milí vstřícní a profesionální. Kuchyně byla rozmanitá a pokrmy dobře dochucené. Rádi se v budoucnu vrátíme.“

• Marie Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Perfektni lokalita, jednoduchý ale dostačující pokoj. Majitelé vyhověli mému přání a měli jsme krásný pokoj s přímým přístupem k bazénu rovnou z ložnice. Syn se zde diky tomu naučil plavat.“

• Cook's Club Corfu - Adults Only Průměrné hodnocení: 10

„Všechno v nejlepším pořádku 👌“

• Arion Hotel Průměrné hodnocení: 6

„Výborná lokalita, docházková vzdalenost do centra i na letiště. Pokoj, chodby i celkově hotel byl velmi čistý. Denní úklid. Pohodlné postele. Možnost zaparkovat před hotelem.“

• La Grotta Verde - Adults Only Průměrné hodnocení: 9

„Krásné místo, jídlo vynikající, personál příjemný“

• Villa Kaloudis Rooms Průměrné hodnocení: 9

„Domácí prostředí. Vše perfektně uklizené. Na pokoji je i dostatečné množství nádobí. Velice pěkný pokoj za příznivou cenu.“

Korfu – 30 nejlepších hotelů