3. Iónské ostrovy hodnocení hotelů
  4. Boukari hodnocení hotelů
Řecko Boukari Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Penelope Průměrné hodnocení: 8,5

„Naprostý klid, Kerkyra 40 minut autem, které si v případě půjčení od majitele hotelu Kostase můžete vzít přímo před příletovou halou a při odletu ho tam zase zaparkovat. Moře a skvělá restaurace s lehátky na pláži 50 metrů od hotelu. Restaurace kde se podává večeře také výborná. Kávu si nejlépe vychtnáte v podniku s názvem Olive Tree. V Kerkyře doporučuji restauraci La cucina, mají velmi dobré prosseco. Pro Kostase nebyl nejmenší problém posunout náš check out abychom si mohli užit moře a slunce do poslední možné chvíle převodletem, velmi děkujeme! Místo, na které se vždy rádi vrátíme.“

• Akrogiali Rooms Průměrné hodnocení: 9,3

„Naprosto všechno! Výborná pláž, která byla jen pro nás, pohodlný pokoj, ze kterého se 5 kroky dostanete na pláž, výtečné jídlo, ale hlavně skvostní majitele a obsluha. Kdykoli se je o něco požádalo, rádi pomohli. Jejich úsměv, dobrota a ochota pomoci vyneslo tuto dovolenou na úplně jinou úroveň. Doporučuji všem.“

• Studios Andreas Průměrné hodnocení: 8,7

„Všechno, ubytování, výhled, zahrada, intimní prostředí, krásné moře, blízkost 2 obchodů a restaurace“

• Ampelaki Studios Průměrné hodnocení: 8,6

„Příjemný personál. Krásný výhled na moře. Klidné místo poblíž obchodu a restaurace.“

• Akrogiali Rooms Průměrné hodnocení: 9,3

„Úžasný výhled z apartmánu na moře a pobřeží. Milí hostitelé a vynikající snídaně. Hned u apartmánu malá pláž s málo lidmi a lehátky zdarma.“

5 nejlepších hotelů v destinaci Boukari