3. Iónské ostrovy hodnocení hotelů
  4. Sidari hodnocení hotelů
Řecko Sidari Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Monika Hotel Sidari Průměrné hodnocení: 6,9

„Klidné místo. Pro nás základna při cestování po ostrově. Úklid byl 5 x ze 7 dnů. Čisté ručníky, ustláno. Pouze uklízecí četa vypínala klimatizaci klíčkem v hodinách!!! Parkování u restaurace. Bazén je funkční, napuštěný, čistý. My jsme se v něm nekoupali, protože jsme přijížděli až večer. Všude jsou nápisy v polštině, jak v koupelně, tak v restauraci. Mají asi hodně hostů z Polska.“

• HYGGE Corfu Průměrné hodnocení: 8,8

„Úžasný personal. Pan extrémně milý, spojil se s námi přes wa, poslal polohu. Připravil nám seznam výletů. Pláže, restaurace atd. Voda zdarma. Proste moc milý přístup. Pokoj v pohodě.“

• Chrysanthi Melitsa apts. Průměrné hodnocení: 7,3

„Lokalita perfektná, tiché miesto. Majitelia skvelí ľudia. Seriózni ľudia, keď máte problém tak Vám pomôžu. Lokalita perfektná, keď potrebujete spať tak sa na druhý deň na výlet vyspíte. Dom je v tichej lokalite. Nemajú parkovacie miesto na auto, čo je moja podmienka, no majiteľka ma ubezpečovala pred dovolenkou, že to nebude problém a naozaj nebol. Chodím športovým autom každý rok do Grécka. Keď budem chcieť ísť do Sidari tak sa ubytujem jednoznačne u nich.“

• Potamos Apartments Průměrné hodnocení: 8,9

„Velice hezké prostředí, krásná terasa,pohodlné matrace.“

• Vintage Resort Studio 16 Průměrné hodnocení: 8

„Dobrý poměr ceny a kvality. V létě může být ubytování hezké, my jsme zde byli bohužel mimo sezónu a v ubytování jsme byli úplně sami. Nepotkali jsme ani personál.“

• Harma Corfu Průměrné hodnocení: 9,5

„Moc Krásné ubytování kde majitelé dělají z tohoto místa, láskyplné místo k pobytu ❤️ děkujeme moc 🤍“

• Villa Spyridoula studios on the Beach Průměrné hodnocení: 8,6

„Ve Spyridoule je tak krásně, že bych nejradši nepsala žádné hodnocení, a nechala si ji jenom pro sebe!“

• The Seahorse Průměrné hodnocení: 8,8

„Bylo to pro nás na dobrém místě.“

• KOSTAS APARTMENTS Průměrné hodnocení: 8,8

„Poměr ceny a kvality. Vstřícný ubytovatel.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Sidari