3. Iónské ostrovy hodnocení hotelů

2,5

• Hodnocení napsáno: 16. září 2022

Přiměřené ceně.
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Měli jsme all inclusive, ale mimo uvedené časy nedostanete ani zmrzlinu. Snídaně měla být od 7:30-10hod. Ale jeden den jsme potřebovali odjet v 7:50 a snídaně stále nebyla k dispozici. Snídaně jsou stále stejné. Vajička vařená, volská oka, silnější párek nakrájený na cca 4 cm kousky, ohřátý plátek nějakého salámu, paprika, rajče, jogurt, z ovoce za celý týden nic jiného než meruňky z konzervy, jeden druh plátkového sýru a jeden druh měkkého salámu. Oběd jsme měli pouze 1 x, tak nedokáži posoudit. Byl od 12:30-14hod. Jednou jsme si řekli o obědový balíček pro dva - dostali jsme 2 pomeranče ( jeden byl z 1/4 zelený a 4 plátky chlebíčkové veky s dvěmi plátky salámu a plátkem sýru. Takže jsme měl každý 2 plátky chlebíčkové veky s 1/2 plátkem sýra a plátkem salámu. O pomeranč jsme se podělili. Vícekrát už jsme si po této zkušenosti o balíček nepožádali. Večeře od 19-21hod. K večeři byla za celý týden pouze 1 x ryba a u večeře se každý den objevila pouze velmi malá změna. Nápoje pouze do plastových kelínků, které umývali, nebo papírových kelínků. Do skla nenalévali ani pivo či víno v restauraci:(. No hlady jsme neumřeli, ale žádná hitparáda to není. Wifi fungovala pouze v restauraci. Přikládám foto televize - usměvné. Netuším, zda fungovala, protože jsme ji nepouštěli.

Klidné místo. Pro nás základna při cestování po ostrově. Úklid byl 5 x ze 7 dnů. Čisté ručníky, ustláno. Pouze uklízecí četa vypínala klimatizaci klíčkem v hodinách!!! Parkování u restaurace. Bazén je funkční, napuštěný, čistý. My jsme se v něm nekoupali, protože jsme přijížděli až večer. Všude jsou nápisy v polštině, jak v koupelně, tak v restauraci. Mají asi hodně hostů z Polska.

Termínem pobytu byl září 2022