3. Iónské ostrovy hodnocení hotelů
  4. Gouvia hodnocení hotelů
Řecko Gouvia Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Louvre Hotel Průměrné hodnocení: 8,7

„Hezký čistý hotel nedaleko hlavního města, ze kterého se dá poměrně rychle dostat modrým autobusem č. 7. (Avšak na Korfu doporučujeme vypůjčení auta!) Hotel se nachází na hlavní tepně čtvrti Gouvia, kousek od pláže a restaurací. Snídaně na hotelu průměrné ale dostačující. :) Hotelový bazén také výhodou.“

• Filippas Rooms in Gouvia Průměrné hodnocení: 8,3

„Čisto, uredno, dobra lokacija, vlasnici jako ljubazni.“

• Cook's Club Corfu - Adults Only Průměrné hodnocení: 8,3

„Všechno v nejlepším pořádku 👌“

• Palapart Gikas Gouvia Průměrné hodnocení: 8,6

„Všechno“

• Art Hotel Debono Průměrné hodnocení: 9,3

„Vše krásné, moderní, odpočinek u bazénu, výborné jídlo, ochotný personál.“

• Filippas Rooms in Gouvia Průměrné hodnocení: 8,3

„Krásný, čistý, udržovaný a naprosto úžasný bazén! Ano, je sice u silnice, ale to nevadí, protože je oddělený zdí a živým plotem. Kristos je velmi milý hostitel, přivítal nás dokonce dříve než byl check-in, vše nám ukázal a vysvětlil. Fén byl k zapůjčení. Pokoj byl čistý s hezkým balkonem do ulice. Parkování zdarma přímo v areálu. V blízkosti několik barů, restaurací a půjčoven aut a skútrů. Pláž taky kousek. Funkční klima. Teplá voda normálně teče, jen je občas potřeba chvilku počkat (opravdu nechápu ty negativní hodnocení co jsem četla). Ve skříni byla dokonce i ramínka na oblečení.“

• Marco Polo Hotel Průměrné hodnocení: 6,9

„Snídaně byla dostačují vzhledem k ceně obsluha u ní i přes stávkující kávovar byla snaziva. Ranní recepce snaziva k přivolání taxi.prostorne balkony u pokojů.“

• Paradise Hotel Corfu Průměrné hodnocení: 8,5

„Čistý bazén s příjemnou teplotou vody, nafukovací kruh na půjčení. Fajn lehátka nedaleko od baru. Ochutnali jsme spoustu chutných řeckých jídel. Středeční řecký večer s kapelou byl třešničkou na dortu, kde předvedl perfektní taneční vystoupení číšník Xaris. Celková atmosféra hotelu byla velmi klidná, což jsme jako bezdětný pár ocenili.“

• Sirena Beach Průměrné hodnocení: 7,6

„Hotel je jen pár kroků od výborných restaurací a samého centra Gouvia. Zaparkovat se dá zdarma na nedalekém parkovišti (50m) mezi hotelem a mořem. Snídaně dostačující, slaná a sladká verze + ovoce, zelenina.“

• Govino Bay Průměrné hodnocení: 8,1

„Bylo nádherně uklizeno, velice vstřícný personál, když něco chybělo, řekli jsme na recepci a vše doplnili, dokonce i pujčili zdarma slunečník což se hodilo.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Gouvia