3. Wyspy Jońskie – opinie o hotelach
  4. Barbati – opinie o hotelu
Grecja Barbati Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Pantokrator Hotel Ocena: 8,5

„Świetny hotel z bardzo smaczną kuchnią. Polecam jak najbardziej.”

• „Wszystko było idelane. Lokalizacja przy samej plaży. Urocza, cicha i spokojna okolica. Basen na terenie kompleksu, z widokiem na morze, tuż przy plaży. Apartament bardzo ładny, przestronny, komfortowo wyposażony. Blisko restauracje i sklepy oraz piekarnia. Blisko do centrum miasta. Pobyt bardzo udany.”

• „Świetna cicha lokalizacja należy jednak pamiętać że na pieszo będzie ciężko dotrzeć. Blisko hotelu jest świetna restauracja”

• „Czysto Widok na morze Wyposażona kuchnia Dobra lokalizacja wypadowa na całą wyspę Cicho w nocy Sprawna klimatyzacja W lodówce czekało wino, a na blacie kapsułki do kawy, co było bardzo miłe”

• „Wszystko w jak najlepszym porządku. Czysto, świetna lokalizacja. Z chęcią bym wróciła.”

• „Super lokalizacja i widok z balkonu! Bardzo mili właściciele. Na miejscu wszystko czego potrzeba.”

• „Dobra lokalizacja blisko morza, Widok na morze z balkonu”

• „Super apartament, świetna lokalizacja, miły właściciel, piękny widok z balkonu. Polecam serdecznie🙂”

• „Przepiękny widok z okna na morze i góry. Pokój bardzo duży, czysty i zadbany. Państwo właściciele bardzo mili pomocni i uśmiechnięci.”

• Pantokrator Hotel Ocena: 8,5

„Super śniadania i obiadokolacje 😋 duży wybór jedzenia polecam”

30 najlepszych hoteli w mieście Barbati