3. Chania – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Palaiochóra – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Grecja Palaiochóra Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Savas Rooms Ocena: 8,6

„W pokoju było wszystko co potrzeba na krótki oraz długi pobyt. Wygodne łóżko z moskitierą, czajnik elektryczny, lodówka. Była szafa z wieszakami. Mieliśmy mały balkon z widokiem na góry, na którym piliśmy poranną kawę (właściciel dał saszetki z kawą rozpuszczalną, ale warto mieć swoją). Pod prysznicem ciepła woda, w łazience nic nie ciekło. Właściciel dba o czystość i funkcjonalność tego miejsca. WiFi działało bez problemu. Pensjonat w starym stylu jaki czasami jeszcze spotykamy w Polsce w górach albo nad morzem. W poprzednich opiniach, niektórym gościom przeszkadzało mało przestrzeni w pokoju, dla Nas było jej wystarczająco dużo. Nie odczuwaliśmy z tego powodu dyskomfortu. Podobała nam się plaża Gialiskari beach osiągalna spacerem nad brzegiem morze (bardzo polecamy ją odwiedzić). Można też dojść brzegiem morza do wioski Gialos. Bardzo polecamy ten pensjonat jak i miejscowość”

5 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Palaiochóra

na podstawie 2 138 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com