3. Heraklion – opinie o hotelach
  4. Karteros – opinie o hotelu
Grecja Karteros Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobra i spokojna lokalizacja, blisko plaży. Mili właściciele i personel. Smaczne posiłki w kafeterii. Chce się tu wracać.”

• SAINT GEORGE Ocena: 7,9

„Bliskość natury oraz nieduża odległość do miasta”

• „Bardzo przyjemne miejsce. Idealne dla rodziny. Polecam bez wahania :-)”

• SAINT GEORGE Ocena: 7,9

„Obiekt bardzo fajny na 1 noc po przylocie lub przed odlotem. Myślałem, że jest trochę bliżej lotniska i poszliśmy tam piechotą i do tego wieczorem i po ciemku. Nie był to dobry pomysł. Hostel jest położony raczej na pustkowiu i dotarcie do niego po ciemku nie należy do bezpiecznych. Nie polecam. Z lotniska idzie się ok. 1 godziny. Być może lepiej jest w ciągu dnia. W okolicy nic nie ma, ani sklepu, ani baru. Można zamówić śniadanie, dobre, za 5 euro.”

• Antikristo Rooms Ocena: 7

„Bliskość morza, bardzo miły personel, parking dla samochodów pod samym hotelem,”

„Że byłem tam krótko”

• „Pokoje są zadbane i czyste, dużo przestrzeni w apartamencie. Apartament piętrowy jest w dość starym apartamentem. Po zmianie na apartament Superior - ogromna zmiana, apartament jest nowoczesny i komfortowy. Kuchnie wyposażone są zazwyczaj na 2 osoby, w apartamentach znajdują się również suszarki na ubrania. Polecam, było bardzo komfortowo.”

• „Blisko do plaży, basen Na miejscu restauracja z dobrymi cenami, ale serwująca tylko fast food Blisko do przystanku autobusowego i marketu”

• Karteros Hotel Ocena: 8,2

„- śniadanie - widoki z pokoju - personel - piesek chodzący po parterze w hotelu :)”

10 najlepszych hoteli w mieście Karteros