3. Chania – opinie o hotelach
  4. Kato Daratso – opinie o hotelu
Grecja Kato Daratso Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo sympatyczna obsługa, pomocna w każdej sytuacji.”

• „Bardzo ładny i duży apartament. Cały budynek otoczony pięknym i zadbanym ogrodem. Tarasy przydzielone do apartamentów z parteru świetna sprawa. Self check in jest świetnym rozwiązaniem. Do dwóch pięknych plaż dosłownie 5 minut drogi. 10 minut do lidla. Pogoda w połowie września idealna. Zdecydowanie polecam.”

• „Lokalizacja blisko plazy. Piekny ogrod. Cicha i spokojna okolica. Apartament bardzo dobrze wyposazony. Bardzo mily i pomocny Właściciel.”

• „Wszystko, czysto, wspaniała obsługa, doskonała lokalizacja,blisko do sklepów,tawern, plaż. Wspaniały basen i bar przy basenie. Byłam już drugi raz w Lotusie i na pewno tam wroce6 gorąca polecam !”

• Sorta Apartments Ocena: 9,4

„Świetną lokalizację, bardzo blisko do supermarketu i cztery plaże do których można dojść na pieszo. Wlaściciel i obsługa byli bardzo uprzejmi. Duży apartament w stosunku do ceny, nie najnowszy ale dobrze wyposażony i uroczy.”

• „+fajny hotel na obrzeżach Chania +Bardzo głęboki basen z zimną wodą, idealny żeby się schłodzić przy opalaniu +Bliska lokalizacja dużych tanich sklepów jak Lidl i drugi grecki + Bardzo blisko do całkiem ładnej plaży”

• „- dobry dojazd do obiektu (wypożyczony samochód), - piękne plaże w okolicy, - wiele sklepów oraz znakomita restauracja (Sterna Authentic Greek Cuisine) w bezpośredniej okolicy, - wspaniała, bardzo pomocna właścicielka, - piękny basen z wygodnymi leżakami”

• Sun Nicolas Ocena: 9,1

„Cudowna lokalizacja, bardzo przyjazne miejsce, a Jenny po prostu cudowna osoba!! Ugościła nas jakbyśmy się znali od lat :)”

• „Super gospodyni - bardzo miła i dawała wskazówki gdzie jechać, jak to zorganizować itp.”

• Elea Ocena: 8,6

„Odseparowany budynek zapewniał ciszę i komfort wypoczynku. Co 3 dni sprzątany pokój z wymianą ręczników i pościeli.”