2. Recenzije hotela u državi GRE
Grčka Kato Daraco Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Mediterranea Apartments Ocena gostiju: 9,2

„Savršeno”

• Sun City Ocena gostiju: 9,2

„Sve nam se dopalo. Daleko iznad svih ocekivanja. Topla atmosfera, gostoprimstvo, cistoca, lokacija, sadrzaji...ma sve za 10. Pozeljeli smo ponovo doci sljedece godine!”

• Nontas Hotel Apartments Ocena gostiju: 8,1

„Lokacija je super. Hotel izgleda bolje nego na slikama. Osoblje je prijatno. Čist je hotel itd.”

• Ilona Apartments Chania Ocena gostiju: 8,8

„Blizina plaze, prijatan ambijent, ljubazno osoblje...”

• Golden Beach Hill Apartments Ocena gostiju: 9,3

„Smeštaj je bio odličan, osoblje ljubazno posebno domaćin sa kojim smo imali odličnu komunikaciju. Posebno nam se dopala lokacija objekta sa predivnim pogledom na more i fantastičnim zalaskom sunca. Mir i bez buke noću a opet blizu grada i plaža za obilazak. Plaže u okolini blizu na 5 do 10 minuta hoda posebno Yanis plaža nam se dopala. Grad je na deset minuta kolima a i autobusi su dostupni u blizini. Sigurno ćemo opet doći.”

• „Prostran apartman sa svime što je potrebno Velika terasa Uvek je bilo mesta za parking Vlasnik je veoma prijatan i dostupan Čisto, svetlo.”

• Veronica Hotel Ocena gostiju: 7,9

„Domaćini su veoma ljubazni. Objekat je prijatno uređen sa bazenom i malim restoranom. Hrana je izvanredna. Veronica hotel ima i teretanu i centar za masažu. Posebno mi se dopao mali atrijum u prizemlju, sa stolom za sedenje, gde je prijatno popiti kafu. Okružen je supermarketima i drugim hotelima i restoranima. Ima svoj parking.”

• Jechrina Ocena gostiju: 9,3

„Gđa Janna i njen sin su veoma ljubazni. Dali su mi sve informacije i cak printali avionsku kartu. Vrt oko bazena je veoma lijep i njegovan. Bazen je čist, ali je vec bilo hladno za kupanje. Bilo bi divno da je sofa malo udobnija i da na njoj moze spavati jos jedna osoba.”

• Yasmine Apartments and Rooms Ocena gostiju: 8,9

„Mirno i tiho okruženje. Plaža i prodavnice u blizini. Pogodno mesto za odmor i relaksaciju.”

30 najboljih hotela na destinaciji Kato Daraco

na osnovu 14 437 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu