3. Attyka – opinie o hotelach
  4. Keratea – opinie o hotelu
Grecja Keratea Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Getaway Ocena: 9,6

„bardzo wygodny, czysty dom z sympatycznym, pomocnym gospodarzem, bardzo dziękujemy za pobyt!”

• Periyali Ocena: 9

„Dom jest bardzo czysty i wygodnie urządzony. Usytuowany ok 80 m od plaży. Plaża kameralna, niezatłoczona. Bardzo dobre miejsce wypadowe do Aten oraz na kilka wysp. Gospodarze przemili i troszczący się o gości.”

• Tres Marias Ocena: 9,1

„Duży dom wakacyjny położony w uroczej małej miejscowości. Do dyspozycji gości pełne wyposażenie kuchni. Dodatkowym atutem ogromny taras z widokiem na całą zatokę. Bardzo miła właścicielka w każdej chwili i w każdej sprawie gotowa do pomocy. Spędziliśmy tam niezapomniane wakacje”

• Pallas Ocena: 9,9

„Wszystko super. Apartament bardzo ładny, nowe wyposażenie. Ze świetnym widokiem. Przy samym morzu. Plaża pod nosem, z udostępnionymi dla apartamentu leżakami! Piasek plus kamyki, można rozważyć buty do wody. Gdyby komuś ta plaża się znudziła to można podejść na sąsiednią plażę. Tylko po co? :) Internet działał bardzo dobrze. Ogólnie bardzo miłe dwa tygodnie. Dobrze jest mieć auto, w okolicy jest kilka restauracji (jedna bardzo dobra ze świeżymi rybami i innymi owocami morza- na miejscu ;) ), ale do najbliższego sklepu trzeba podjechać. I na koniec jeszcze jedna sprawa - LITSA, właścicielka, gospodyni, restauratorka. Byliśmy w wielu miejscach, ale tak zaangażowanego i uczynnego właściciela jeszcze nie widzieliśmy. Nie będę się na ten temat rozpisywał, bo brakło by miejsca. Przyjedźcie i dajcie się miło zaskoczyć. Zdecydowanie polecam!”

5 najlepszych hoteli w mieście Keratea

na podstawie 541 opinii na Booking.com