Greater Athens Area Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Lilia Hotel Ocena: 10

„czysto, fajna obsługa, super lokalizacja”

• „Super obiekt, bardzo ładnie położony. Na największe uznanie zasługuje manager Waldek który okazał się ogromnie pomocny we wszystkich sprawach. udzielił nam wielu wskazówek, otoczył nas niezwykła i niespotykana opieką. Dzięki niemu nasz pobyt był mega udany i zrealizowaliśmy cały nasz plan wyjazdu. Dziękujemy Waldku :) Bardzo miło wspominamy pobyt chętnie wrócimy do tego obiektu.”

• „Fajny hotel, pomysłowo urządzony”

• „Dobra lokalizacja, blisko od przystani promowej. Blisko do stacji metra i przystanku autobusu X96 na lotnisko.”

• „Hotel transferowy - rewelacyjnie przygotowany do tej roli. Personel pomocny i niezwykle cierpliwy. Krótki jednodniowy pobyt - hotel jako wytchnienie przed podróżą rewelacja. Spokojna okolica.”

• „znakomita lokalizacja hotelu dla wybierających się w podróż promem - super blisko (jedna przecznica od bramki nr 8 i 7 w porcie), obok piekarnia, bliziutko market, apteka, knajpki z jedzeniem, a do stacji metra (niebieska i zielona linia) 3 minuty:) hotelik odnowiony (częściowo w trakcie odnawiania), jest czyściutko - wzięliśmy najtańszy pokój, co przekłada się na jego gabaryty (dość ciasno:), na przyszłość trzeba brać lepszy pokoik !”

• „Hotel w bliskiej odległości od portu więc można dojść na piechotę. Blisko także do metra, którym można dojechać do centrum Aten i na lotnisko. Wygodne łóżko, klimatyzacja, ciepła woda, lodówka.”

• Kiani Akti Ocena: 8

„Obsługa naprawdę świetna!! Za każdym razem milo nas witali i zawsze służyli pomocą.”

• „Lokal położony super, blisko lotniska, blisko sklepów i restauracji ,bardzo blisko plaży . Posiłki bardzo smaczne , czysto w pokojach i przytulnie . codziennie sprzątane . Personel sprzątający jak i obsługa w recepcji oraz restauracji bardzo miła i pomocna”

• Delfini Hotel Ocena: 5

„Blisko centrum.”