3. Attyka – opinie o hotelach
  4. Porto Rafti – opinie o hotelu
Grecja Porto Rafti Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „estetyka, czystość, gościnność, wyposażenie kuchni, otoczenie budynku”

• „Idealne miejsce na wypoczynek, bardzo blisko plaży, czysty basen, piękny taras, bardzo pomocny właściciel obiektu”

• „Niestety w związku z koniecznością zmiany portu - bardzo silny wiatr - musieliśmy zrezygnować z pobytu. Mimo to obsługa domku w osobie Isabelle robiła wszystko by nam pomóc, łącznie z pomocą w organizowaniu nam transferu do portu oddalonego o 200 km. Chętnie kiedyś skorzystamy z domku i mam nadzieje, ze poznamy osobiście Isabelle.”

• Kiani Akti Ocena: 6,9

„Obsługa naprawdę świetna!! Za każdym razem milo nas witali i zawsze służyli pomocą.”

• Kiani Akti Ocena: 6,9

„Widok na morze , miła obsługa, bufetowe śniadanie, parking pod hotelem”

• „Idealne miejsce na wypoczynek. Mieszkanie super wyposażone, obsługa bardzo miła czuliśmy się jak u rodziny. Czyściutko, bardzo zadbane. Parking pod samym domem”

• Bluehouse Ocena: 9

„Najlepszy hotel gdzie byliśmy, wyposażony na max. Czuliśmy się jak w domu. Widoki są przepiękne, taras duży. Jak najbardziej oceniam na 10+.”

• Becool Apartment Ocena: 9,6

„Bardzo gustownie urządzone, w pełni wyposażone mieszkanie. Dobry kontakt z właścicielem. Blisko do plaży i restauracji. Czysto, cicho, zdecydowanie polecam!”

• „Piękne mieszkanie, super ogród, prywatne bezpieczne miejsce na samochód, spokojna okolica, blisko do sklepów i plaży”

• „Fantastyczna lokalizacja, przepiękny widok, wygodne mieszkanie, nowa łazienka.”

29 najlepszych hoteli w mieście Porto Rafti