3. Heraklion – opinie o hotelach
  4. Palaiokastro – opinie o hotelu
Grecja Palaiokastro Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Gabriellas Garden Ocena: 7,2

„Położenie wśród dzikiej natury i bujnej przyrody, dużo zieleni - można było odnieść wrażenie, że jest się w sercu tropikalnej dżungli. Do tego miła i pomocna obsługa, możliwość zamówienia i zjedzenia posiłków na miejscu. Czystość w pokoju i dobra lokalizacja w pobliżu plaży, restauracji i sklepów. Cisza i spokój.”

• CRETelia House Ocena: 9,9

„Przepięknie usytuowany dom, z cudownym widokiem❤ Duży taras i czyściutki basen. Dom także idealny! No i bardzo sympatyczna i pomocna Pani gospodarz👍Do zobaczenia😉”

• CRETelia House Ocena: 9,9

„Komfortowy, w pełni wyposażony domek - 5 gwiazdek, piękne widoki, bardzo czysto, gospodarze bardzo pomocni, spokojne miejsce na uboczu, około 10 km do centrum Heraklionu, samochód niezbędny, basen ekstra, zdjęcia nie oddają w pełni uroku tego miejsca, polecamy, brak minusów same plusy :}”

• „Wszystko było idealne. Poppy to najlepszy gospodarz z jakim miałam do czynienia, jest niezwykle miła oraz pomocna. Miejsce jest idealnie położone bo nad samą wodą, od wejścia do morza dzieli je tylko kilka schodków. Bez problemu można się kąpać i spędzać całe dnie w wodze. W okolicy jest kilka innych plaż na które można dostać się pieszo. Miejsce przewyższyło moje oczekiwania i z pewnością wrócimy. Kuchnia była bardzo dobrze wyposażona tak samo jak i łazienka. Wzięliśmy samochód, żeby zwiedzać wyspę i nie było żadnego problemu z parkowaniem na ulicy.”

• Gabriellas Garden Ocena: 7,2

„Bardzo klimatyczne, lokalne miejsce. Bardzo pomocna Właścicielka”

5 najlepszych hoteli w mieście Palaiokastro

na podstawie 462 opinii na Booking.com